Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

25. lis 2010 14:02 #67577
Odpověď od Dan
Začátečník
To Houbak:

Díky za rychlou opravu.

K té ruční archivaci: někdo bude záznamy ručně archivovat třeba jednou za čas, takže tam bude i spousta sejmutých dokumentů. Zde by asi nebylo vhodné, aby se datum sejmutí změnilo na datum, kdy byla ruční archivace provedena. Naopak smysl by to asi mělo u dokumentů platných. Zkrátila by se jim tak doba vyvěšení a datum svěšení by se změnilo na datum ruční archivace.

Obecně mi přijde vhodnější používat automatickou archivaci. V BE mám pěkně odlišené platné a sejmuté dokumenty.

25. lis 2010 14:22 #67578
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Jojo, takhle jsem to přesně myslel, že se datum sejmutí bude měnit pouze u záznamů, které mají datum sejmutí nastavený na vyšší, než je aktuální datum.

25. lis 2010 14:47 #67579
Odpověď od vlada
Nováček
na locale zatim dobrý, jen jsem si udělal třídu .componentheading ve složce assets v .css , protože nadpis jsem měl obyčejným textem

"ztracené" záznamy jsme už řešili, že jo :laugh:

to permonik: čti pořádně předchozí. Je uvolněna pro první testování v "kruhu rodinném", takže nekecá, skutečně nemáš oprávnění. Zatím. Až trochu povyroste, nebo se dohodneš s Houbakem

25. lis 2010 15:07 #67581
Odpověď od Dan
Začátečník
houbak napsal:

Jojo, takhle jsem to přesně myslel, že se datum sejmutí bude měnit pouze u záznamů, které mají datum sejmutí nastavený na vyšší, než je aktuální datum.


jj já jsem pro

25. lis 2010 20:49 #67595
Odpověď od vlada
Nováček
na druhem lokále problém se SEO přátelské i s verzí 1.0.1. Testuji dál.

Tato příloha není pro hosty přístupná.
Prosím nejprve se přihlaste nebo registrujte.

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

25. lis 2010 21:30 #67598
Odpověď od Zdenda42
Začátečník
na mem lokále je při zapnutém SEO i ve verzi 1,01 vložen v adrese dokumentu index.php, tak jak to tu bylo před pár příspěvky, jinak to celé to funguje na 1

Powered by Fórum