Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

28. lis 2010 17:29 #67665
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
No, s nastavením php.ini toho moc neudělám :-), ale dalo by se to obejít nahráním souboru přímo přes FTP. Je ovšem nutné přes administraci uploudnout menší soubor se stejným názvem a přes FTP ho pouze přepsat.

28. lis 2010 17:33 #67666
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Protože instalační balíček funguje správně, může od této chvíle ÚD stáhnout každý, kdo se zaregistruje.
Prosím všechny, kteří desku nasadí na ostrý provoz, aby mi nějakým způsobem (třeba přes PM) dali vědět. Díky!

28. lis 2010 17:37 #67667
Odpověď od Miroslav Skoda
Uživatel
Já jsem to přesně takhle obešel :laugh:

Jinak to php.ini si domluvim s hostingem

28. lis 2010 18:09 #67669
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Kde najdu odkaz na stažení komponenty? Na JoomlaPlortálu v sekci "Ke stažení" není! :-(

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

28. lis 2010 19:18 #67672
Odpověď od Datlik
Uživatel
Koudy napsal:

Kde najdu odkaz na stažení komponenty? Na JoomlaPlortálu v sekci "Ke stažení" není! :-(


zkusil bych uredni-deska.g6.cz/ , o tom je tu skor celou dobu rec + jak se pise o neco vys-PO REGISTRACI

28. lis 2010 23:13 #67676
Odpověď od Zdenda42
Začátečník
Přidám se se svým poděkováním Houbákovi a také spoludiskutujícím, to je příkladná spolupráce, sám jsem si "hrál" skoro celý víkend, je to skvělá práce, ukazoval jsem to i starostovi - byl nadšen.
Přesto bych měl jeden námět - vyhledávání v archivu, zda by nebylo lepší vyhledávat dle data od do a ne dle data vyvěšení a sejmutí
Na ostrý web nasadím až přejdu z mamba na J 1.5 :S dám vědět

Powered by Fórum