Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

25. lis 2010 22:56 #67600
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Pánové, pokud se nepletu, tak to, že tam máte při zapnutém SEF napsáno index.php vůbec nesouvisí s ÚD. To, že to tam máte, jekvůli tomu, že na lokále nepoužíváte .htaccess, který právě index.php z adresního řádku odstraňuje.

To strejc: potřeboval bych spíše přímo adresu toho kontrétního souboru, který se snažíš uložit.

26. lis 2010 00:01 #67602
Odpověď od Zdenda42
Začátečník
Udělal jsem testovací instalaci na web, tam to funguje (SEO a přejmenovaný htacces)
U aktuálních dokumentů nemám anotacii a v archivu je, na tvém webu je u obojího

26. lis 2010 00:46 #67603
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Vše ohledně SEF by měla řešit verze 1.0.2.
Obsahuje i výše zmíněnou archivaci a zobrazuje anotaci u aktuálních záznamů a popis kategorie.

26. lis 2010 09:29 #67615
Odpověď od Ondra Cimfl
Začátečník
Houbáku, předem ti chci vyseknout velikou poklonu, obdiv a neskonalou vděčnost za tuhle komponentu. DOBRÁ PRÁCE B)

Stáhnul jsem verzi 1.0.2 a chtěl to přeinstalovat přes původní která už běží na jednom zkušebním webu. Bohužel to nešlo, hodilo to chybu (něco ve smyslu, že už tam je nainstalovaná původní verze).

Takže jsem tu původní verzi klasicky odinstaloval a normálně nainstaloval novou.
Ale přišel jsem tím o veškeré dokumenty a nastavení, což je asi pochopitelné ;) (složka dokumenty/ zůstala i s obsahem). Holt v zápalu boje byli ruce rychlejší než hlava. Moje blbost :blush:

Jak zálohovat celej web vím, ale můžete mi někdo, prosím, poradit jak zazálohovat záznamy v databázi který se týkají ÚD, abych o to příště už nepřišel?

Nedal by se nějak vymyslet upgrade, aniž by se musela odinstalovávat původní verze? Třeba něco ve stylu ZOO (přeinstalovává se to přes stávající instalaci).

26. lis 2010 10:16 #67617
Odpověď od Dan
Začátečník
Ahoj, ten upgrade je dobrý námět do budoucna pro vyšší verzi ÚDu ;)

26. lis 2010 22:15 - 26. lis 2010 22:24 #67640
Odpověď od vlada
Nováček
Hezký večer
verze 1.0.2 mi funguje na local absolutně bez problémů. Přikládám náhled použití. Ostré nasazení na server po schválení zastupitelstvem do konce roku.
Blahopřeji a děkuji všem a samozřejmě zejména Houbákovi za mimořádnou pomoc při řešení problému, který jsem před třemi týdny nastolil.
Předpokládám, že se ještě nějaké návrhy objeví a diskuse hned tak neustane, ale již máme skutečně funkční a použitelný základ.
Pokud jste to ještě nezaregistrovali, FENRIS skutečně také dokončil modul pro ZOO rovněž s tématem Úřední deska. Její řešení je výrazně odlišné, ale i ona může někomu vyhovovat. Podrobnosti naleznete na jeho webu.

Tato příloha není pro hosty přístupná.
Prosím nejprve se přihlaste nebo registrujte.

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

Powered by Fórum