Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

28. lis 2010 18:09 #67669
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Kde najdu odkaz na stažení komponenty? Na JoomlaPlortálu v sekci "Ke stažení" není! :-(

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

28. lis 2010 19:18 #67672
Odpověď od Datlik
Uživatel
Koudy napsal:

Kde najdu odkaz na stažení komponenty? Na JoomlaPlortálu v sekci "Ke stažení" není! :-(


zkusil bych uredni-deska.g6.cz/ , o tom je tu skor celou dobu rec + jak se pise o neco vys-PO REGISTRACI

28. lis 2010 23:13 #67676
Odpověď od Zdenda42
Začátečník
Přidám se se svým poděkováním Houbákovi a také spoludiskutujícím, to je příkladná spolupráce, sám jsem si "hrál" skoro celý víkend, je to skvělá práce, ukazoval jsem to i starostovi - byl nadšen.
Přesto bych měl jeden námět - vyhledávání v archivu, zda by nebylo lepší vyhledávat dle data od do a ne dle data vyvěšení a sejmutí
Na ostrý web nasadím až přejdu z mamba na J 1.5 :S dám vědět

29. lis 2010 08:20 - 29. lis 2010 08:30 #67682
Odpověď od Ondra Cimfl
Začátečník
Zdenda42 napsal:

Přidám se se svým poděkováním Houbákovi a také spoludiskutujícím, to je příkladná spolupráce, sám jsem si "hrál" skoro celý víkend, je to skvělá práce, ukazoval jsem to i starostovi - byl nadšen.
Přesto bych měl jeden námět - vyhledávání v archivu, zda by nebylo lepší vyhledávat dle data od do a ne dle data vyvěšení a sejmutí
Na ostrý web nasadím až přejdu z mamba na J 1.5 :S dám vědět


Mno, něco na tom asi bude. Zkoušel jsem to na webu a hodil pár dokumentů do archivu s různýma datama vyvěšení i svěšení. Pokud chceš pak něco vyhledávat v archivu tak se musíš trefit přesně do data vyvěšení nebo svěšení některého dokumentu jinak to nevyhodí nic.
Navrhuji aby to zadávací rozmezí bylo rozmezí platnosti vyvěšení dokumentů.
Např. dokument "xy" vyvěšen 1.11.2010 svěšen 15.11.2010 aby se nechal dohledat v archivu s kritériem vyhledávacího datumu třeba 1.9.2010 - 30.11.2010.
Protože platnost jeho vyvěšení "spadne" do vymezeného období.

Houbáku promiň :blush: , vím, že už tě asi musíme prudit jak Brodská smrt, ale kdyby se ti podařilo ještě doladit to upgradeování (aby se nemusela odinstalovávat původní deska a tím přijít o již vložené dokumenty) a vydat do vánoc verzi 1.0.3 tak to by bylo vážně nekonečný labůžo :woohoo:

29. lis 2010 15:08 #67697
Odpověď od Stenly
Uživatel
1.) Velice dekuji.
2.) Proc to nema zadnou frontend administraci.. pridani noveho zaznamu z frontendu + edit zaznamu pro usr napr >author?

Netlač vodu, teče sama.

30. lis 2010 02:42 #67711
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
1. Na to vyhledávání se samozřejmě mrknu, protože takhle by to samozřejmě mělo fungovat.
2. administrace ve frontendu je v plánu, ale až v nějaké další vyšší verzi.
3. uvolnil jsem 1.0.3, která obsahuje slovenštinu (čeština samozřejmě také zůstala, volba je závislá na nastavení Joomly) ve frontendu. Ještě samozřejmě dodělám i backend. Za překlad patří poděkování fire150.

Powered by Fórum