Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

04. pro 2010 12:01 #67891
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Ok, rozumím tomu tak, že všechny reakce zde, v diskuzi, jsou pro vás neužitečné, ačkoliv i před Vašim dotazem, o dvě stránky dříve, se řešilo přesně to, co jste hledala.

Nicméně váš přístup ke všem odpovědím, i těm, kteří se vám snažili pomoct, je zárukou toho, že příště podobné dotazy budou ignorovány, s nadějí, že se objeví jiní zpetrové, kteří budou tolerovat vaše nedostatky, bez snahy vás jakkoliv jinak informovat.

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

04. pro 2010 12:19 #67893
Odpověď od Bart
Moderátor
Když už je to tady několikrát zmiňované, stačí si projít pouze toto téma. Jinak jsem slušně chtěl vysvětlit tyto pojmy (zdvořile).

04. pro 2010 17:13 #67906
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
karel0 napsal:

Ok, rozumím tomu tak, že všechny reakce zde, v diskuzi, jsou pro vás neužitečné, ačkoliv i před Vašim dotazem, o dvě stránky dříve, se řešilo přesně to, co jste hledala.

Nicméně váš přístup ke všem odpovědím, i těm, kteří se vám snažili pomoct, je zárukou toho, že příště podobné dotazy budou ignorovány, s nadějí, že se objeví jiní zpetrové, kteří budou tolerovat vaše nedostatky, bez snahy vás jakkoliv jinak informovat.

ocenil bych kdyby jste priste mou osobu vypustil.

kuju

05. pro 2010 09:48 #67944
Odpověď od Zdenda42
Začátečník
Vyhledávání v archivu funguje dle data, od do, ale je tam napsáno vyvěšeno, sejmuto, další věc je upgrade, musí se zálohovat databáze.
A ještě bych se přimlouval za modul "poslední dokumenty", myslím, že by to přispělo k přehlednost obecních webů, kde bude tato komponenta nasazena.
To jediné chybí ÚD k dokonalosti B) .
Ještě jednou díky Houbákovy a všem ostatním

06. pro 2010 07:50 #67984
Odpověď od Jana Podvalska
Uživatel
Panove neurazejte se, omlouvam se, jestli se vas to tak dotklo, ale jsem clovek, ktery na primou otazku ocekava primou odpoved a forum zatezuji dotazem pouze v pripade, ze vsechny ostatni zpusoby patrani selhaly ( v drivejsich diskuzich, kde se toto tema probiralo jsem link nasla na jedinem miste, ale bohuzel nefunkcni).
Chvalim vasi snahu ostatni vzdelavat, ale ne vzdy to je to, nac se clovek pta.
Dekuji vsem za vasi ochotu odpovedet, bez vas by forum nemelo smysl a omlouvam se tem, kterych se ma reakce dotkla.

08. pro 2010 13:01 #68069
Odpověď od vlada
Nováček
Při vkládání dokumentů jsem narazil na podivný jev.

Dokumenty jsem vložil v nesprávném pořadí. Proto jsem je smazal a pokoušel se je vložit správně. Ale stále se nedařilo, až jsem to vzdal.

Později jsem zjistil, že když se dokumenty vloží dvakrát a dvakrát se smažou, po třetím vložení se pořadí změní. Podobně se to zachovalo po smazání dokumentů a obnově BE. Zkoušel jsem to na local i na testovací verzi desky.

Všiml si někdo podobného jevu?

Powered by Fórum