Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

25. lis 2010 13:04 - 25. lis 2010 13:06 #67568
Odpověď od Dan
Začátečník
Ahoj, narazil jsem na problém s cestou k dokumentu.

Pokud mám na webu v globálním nastavení u SEO nastaveny "přátelské url", tak se mi ve FE neotevírají dokumenty úřední desky. Url jsou totiž ve tvaru: www.joomweb.cz/index.php/dokumenty/2-dokument0006.pdf

V BE to funguje.Tam je to dobře ve tvaru: www.joomweb.cz/dokumenty/2-dokument0006.pdf

25. lis 2010 13:10 #67569
Odpověď od Zdenda42
Začátečník
Instalace je v pohodě, i když zatím jen na localhostu. Je to perfektní Houbák je machr, záznam bez kategorie se mi zobrazil nad vytvořenými kategoriemi, to se mi líbí, ale nejde archivace, dokument dám archivovat, BE vše v pohodě, v FE je archiv prázdný.
Hledání vyhledává i v anotaci a mě pořád chybí možnost zobrazení anotace v FE, stejně jako je se zobrazí popis u kategorii
testoval jsem na čistý instalaci, bez češtiny, pak jsem přidal i češtinu, archiv mi nejde.

25. lis 2010 13:30 #67571
Odpověď od Dan
Začátečník
Ahoj, mně se archivovaný dokument v sejmutých dokumentech ve FE normálně zobrazuje.

25. lis 2010 13:40 #67573
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
To eiland:
Chybku se zapnutým SEF by měla odstranit v. 1.0.1, kterou jsem právě hodil na web ke stažení.

To Zdenda42:
tvůj zarchivovaný záznam se v FE nezobrazuje, protože datum sejmutí je nastaven až na prosinec. Možná by stálo za úvahu, jestli při ruční archivaci by se neměl automaticky změnit datum sejmutí na datum, kdy byla provedena ruční archivace.

25. lis 2010 13:55 #67574
Odpověď od Zdenda42
Začátečník

Možná by stálo za úvahu, jestli při ruční archivaci by se neměl automaticky změnit datum sejmutí na datum, kdy byla provedena ruční archivace

to by bylo dobrý, takhle by tam ten dokument vlastně chyběl až do data sejmutí, dám li na nikdy tak to v archivu je
nějak mi to nedošlo, měl jsem pocit, že na tom tvém webu to šlo promiň

25. lis 2010 14:00 #67576
Odpověď od Datlik
Uživatel
nevim co delam blbe, ale instalacka mi nejde sosnout
kdyz jsem se prihlasil jako DEMO, tak mi rekl, ze nenam opravneni
a kdyz jsem se zaregistroval a prihlasil, tak ani sekci download nevidim :-(

Powered by Fórum