Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

19. lis 2010 19:36 #67441
Odpověď od Zdenda42
Začátečník

Zdendo, to jsou názvy pro stejnou věc

To jo, ale liší se FE a BE, jestli jsem dobře koukal, jde jen o doladění. Pro mně by byla v tomto stavu vyhovující, jen bych se také přimlouval za modul poslední na úd, pravidelní návštěvníci webu by hned viděli co je nového a když by modul ukazoval i část anotace, tak by přehled byl dokonalý . Ten email na svěšení mi přijde vysloveně zbytečný, pochybuju, že úředník běží v den svěšení k úd sundat neplatný dokument :ohmy:
S tím špatným svědomím jsme na tom stejně :( , chtěli jsme to jednoduchý a už je to skoro komponenta, která by utáhla i magistrát B)

21. lis 2010 18:40 #67460
Odpověď od Dan
Začátečník
JJ uznávám, že ten připomínací e-mail je už hooodně nad rámec a pro většinu lidí zbytečný. Fyzickou desku jsem nespravoval, tak proto mi to přišlo praktický ;) Ale uznávám, že bych asi sundaval taky až v okamžiku, kdy bych vyvěšoval něco nového :)

22. lis 2010 00:18 #67463
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
O víkendu jsem nebyl u kompu, ale v neděli večer jsem se mrknu na naši oblíbenou ÚD. Přidal či upravil jsem následují:
1. zmenšil jsem pole pro zadávání datumu
2. přidal jsem možnost volby šablony, jak pro aktuální záznamy, tak i archiv. Zatím tam jsou pouze dvě šablony.
3. opravil jsem výstupní kód, takže teď by měl být validní.

22. lis 2010 12:33 #67473
Odpověď od Zdenda42
Začátečník
V nastavení parametrů zobrazit počet stažení "ano" na úd se nezobrazí. Vlastní sloupec 1 nezobrazí se jméno sloupce, které zadám u nového dokumentu, ale "zodpovídá", jestli by nebylo lepší dát i toto nastavení do parametrů a u vložení dokumentu nechat jen políčko na vložení vlastního textu, bez názvu sloupce, a ještě má oblíbená anotace, mohlo by být v parametrech volba zobrazit anotaci.
Snad jsem to popsal dobře a všem vám přeji úspěšný týden

22. lis 2010 15:27 #67477
Odpověď od vlada
Nováček
Takhle se deska chová, pokud je v konfliktu nastavení komponenty v položce nabídky a nastavení parametrů přímo v komponentě.
Optimální nastavení je nechat nastavení v položce menu na globální a názvy sloupců prázdné. Veškeré udaje nastavíš v parametrech v komponentě.

22. lis 2010 18:34 #67481
Odpověď od vlada
Nováček
Našel jsem malé problémky
Měl jsem na desce dokument s datem svěšení 2.12.2010.
Poté jsem změnil datum na 19.11. s tím, že si ověřím přesun do archivu.
Ten se provedl správně.
Ale protože mi zůstalo otevřené okno pro editaci záznamu, změnil jsem datum zpět na 2.12.
Dokument zmizel z Archivu i z Aktuálních záznamů a protože už jsem zavřel i okno pro editaci záznamu, bude nejspíš neviditelný až do 2.12. :)

Pokud máme archivaci udělanou podle nějakého příznaku (nejde otevřít editor záznamu), pak by asi měl být záznam zobrazen bez ohledu na datum.

Mnohem horší je to, že se mi nepovedlo smazat archivovaný záznam. Pouze Aktuální záznam (omlouvám se, smazal jsem "důležitý papír" :laugh: )

Powered by Fórum