Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

24. lis 2010 21:31 #67551
Odpověď od Daniel Beneš
Uživatel
Ahoj, teď jsem dostal a starost stránky obecního úřadu, a jeden z úkolů je vytvoření ÚD, tak se chci zeptat jestli je nějaká možnost tuto komponentu získat. Popřípadně kdy bude vydána. :)

25. lis 2010 07:47 #67556
Odpověď od vlada
Nováček
OK, nainstaloval jsem plugin Phoca Czech Alias Plugin i do tvého dema uredni-deska.g6.cz/administrator .
Píšu to sem výslovně proto, že to není "můj" web a taky proto, že když to někomu doma bude dělat něco jiného, aby věděl proč. :)

25. lis 2010 08:04 #67557
Odpověď od vlada
Nováček
Technická-pokud se při vytváření záznamu zapomene zadat soubor, vkladatel si toho všimne tak, že ve FE i BE chybí ikonka souboru a jeho delka a v další editaci pak soubor může doplnit.
Trochu horší stav je, když "pracně" vyplní detaily záznamu a zapomene vybrat kategorii. Pokud dá uložit, všechna napsaná data jsou ztracena, protože se přirozeně nic neuloží, protože nemá kam.
Doporučuji tento stav nějak ošetřit. Třeba úplně stejně, jako když chybí název ;)

25. lis 2010 08:50 #67558
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
I bez vyplněné kategorie se záznam uložil, problém byl v tom, že se záznam bez kategorie potom nezobrazoval. Již jsem to opravil, zobrazuje je jak v BE, tak i v FE.

Včera jsem vytvořil instalační balíček, který na stránkách ÚD nabízím ke stažení. Zatím pouze pro ty, kteří ÚD testují. Je to kvůli tomu, abychom ještě odladili samotný instalační balíček. Až bude i toto hotové, potom by snad již nic nemělo bránit, pustit ÚD do světa.

Pro ty, kteří se ptali (ať už v PM nebo zde na fóru), tak neuvažuji o zpoplatnění ÚD.

25. lis 2010 09:33 #67561
Odpověď od vlada
Nováček
Ale asi jsi to udělal pouze pro Aktuální dokumenty. V Archivu záznamy bez kategorie vidět nejsou.

25. lis 2010 09:38 #67562
Odpověď od vlada
Nováček
sorry, už to tam je. :blush: Asi je někde zapnutá cache

Powered by Fórum