Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Warning: Zend OPcache API is restricted by

04. úno 2024 16:18 #149141
Warning: Zend OPcache API is restricted by od EVOLVEOFranta
Uživatel
Dobrý den, Dnes sem nainstaloval Joomla 5 a nejde mi pár vecí. Viete mi s tym poradit?

Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /www/doc/ on line 342

a pri psani textu mi nejde psat ani nic podobne. Dekuji a spozdravem Franta

04. úno 2024 19:06 #149143
Odpověď od Cony
Moderátor
To chybové hlášení není kompletní, chybí cesta na soubor. 
Na serveru máte zřejmě povolené OPCache, ale nastavenou direktivu opcache.restrict_api, tzn. zkusil bych zda v nastavení hostingu nelze tuto direktivu vypnout, nebo vypnout OPCache. 
Popř. OPCache by měla jít vypnout přidáním 
Code:
php_flag opcache.enable Off
do souboru .htaccess

04. úno 2024 19:32 - 04. úno 2024 19:36 #149144
Odpověď od Bong
Moderátor
Není to na Wedos? Mají to někde v nápovědě... Myslím, že stačí povolit plugin cache v Joomla a nastavit ukládání do souboru.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. dub 2024 20:49 #149403
Odpověď od DanoDL
Uživatel

Bong napsal: Není to na Wedos? Mají to někde v nápovědě... Myslím, že stačí povolit plugin cache v Joomla a nastavit ukládání do souboru.

JJ, je to Wedos.
Povolil jsem zatím plugin Systém-Mezipaměť. A dál neví
Bongu, můžeš více rozvést to nastavení ukládání do souboru?
Díky

05. kvě 2024 09:03 #149407
Odpověď od Bong
Moderátor
Už netuším. Po aktualizaci na Joomla! verze ‎5.1.0 a úpravě .htaccess podle zprávy po aktualizaci (Brotli) se problémy na Wedos ztratily.

Plugin Systém - Mezipaměť ON/OFF, Systém: Globální nastavení - Mezipaměť, Zpracování mezipaměti: Soubor a Komprese GZIP: ON/OFF se chová normálně při jakékoli kombinaci.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum