Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hodnocení Joomla stránek

18. kvě 2006 01:36 #7868
Odpověď od Jiri
Uživatel
napad je spravny a na miste! ;) opravdu to nemusi na prvni pohled nijak souviset, s trochou uprav a spravnym prekladem muze neco hotoveho uplne perfektne poslouzit. pokud nadseni vydrzi jeste necely mesic tak se pak rad aktivneji pripojim :(

Napoleonika - Neoficiální portal napoleonského reenactmentu
(Joomla!1.0.13CZ, Joomfish!, phpBB for Joomla, zOOm, Quizzz)

18. kvě 2006 12:07 #7879
Odpověď od Marti Hájek
Uživatel
DatsoGallery má češtinu provedenou velice dobře, takže veškerá úprava překladu by spočívala v záměně fotografie=>web a ostatní vlastně zůstane.

www.boomtv.cz - Joomla! 1.5.20 na serveru v safe-on

18. kvě 2006 12:14 #7881
Odpověď od Cassper
Začátečník
Zkusim se na to o víkendu podívat jestli by tahle galerie teda šla (zatím ji neznám) a dám vědět.

Osobně se mi nejvíc líbí ten systém ve kterym je dělaný extensions.joomla.org ale přece jen $99 není jen tak ;)

Příspěvek editován: cassper, v: 18/05/2006 12:19

Nachystejte uzenáèe ... na snídani jsem zpátky.

18. kvě 2006 13:16 #7892
Odpověď od Marti Hájek
Uživatel
Galerii mám nainstalovanou na web.mates.cz s poslední aktualizací a opravenou češtinou, šetři čas a klidně si ji prohlédni. Sice v ní moc obrázků není, ale na tom se pracuje, stejně jako na převodu obsahu z původního PostNuke do poslední stabilní veze Joomla! ;-)

www.boomtv.cz - Joomla! 1.5.20 na serveru v safe-on

18. kvě 2006 13:22 #7894
Odpověď od Marti Hájek
Uživatel
extensions.joomla.org jsem taky okukoval, ale nakonec jsem měl obavu, aby nevznikl nějaký problém s autorskými právy, něco jako 99usd za každou instalaci a tak podobně. Potřeboval jsem pro jeden obchodní projekt podobný systém k inzertní nabídce automobilů. Nakonec jsem nalezl perfektní řešení v podobě Noah Classifieds. Už to mám komplet rozchozené a přeložený FrontEnd. Předpokládám, že po dokončení češtiny ji sem pošlu ke zveřejnění. Můžeš juknout na auta.mojeobchody.cz

Příspěvek editován: matescz, v: 18/05/2006 13:25

www.boomtv.cz - Joomla! 1.5.20 na serveru v safe-on

18. kvě 2006 13:27 #7897
Odpověď od Karel Neugebauer - itx.cz
Nováček
Ja pro nejsem, ja nemam rad kritiku :-) Ono totiz kritizovat umi kazdy a ruku na srdce kdo z nas dopiplava stranky do absolutna. Asi nikdo (taky zalezi na cene zejo)

itx.cz - komplexní služby v IT ... hostime.cz - webhosting nejen s podporou Joomla

Powered by Fórum