Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hodnocení Joomla stránek

17. kvě 2006 10:43 #7832
Odpověď od Cassper
Začátečník
pitbull: nějak nechápu ... to myslíš vážně jako stránky založené na joomla, nebo to je nějakej fór kterej mi hlava nebere ? mě to teda přijde jako "normální" flash stránka.

Nachystejte uzenáèe ... na snídani jsem zpátky.

17. kvě 2006 10:46 #7833
Odpověď od David Zirhut
Admin
to pitbull: Taky jsem to nepochopil... co treba tohle:
etic.wipspace.com/wipjob/etic/login.aspx
Co ma co delat to aspx na konci s Joomlou??

17. kvě 2006 10:52 #7834
Odpověď od pitbull
Začátečník
to je flash propojenej s joomla viz.
www.etic.cz/administrator/

vsechno se spravuje pres joomla, akorat vystupy jsou v xml coz joomla taky umoznuje presmerovany do flashe :o) Co na tom je nepochopitelny? :o)

for mokrous
ta asp aplikace je vstup do jejich firemni klientska aplikace pro spravu castingu, ktera je separe. Ma i joomla verzi v administraci.

17. kvě 2006 11:06 #7836
Odpověď od Cassper
Začátečník
Nepochopitelnýho na tom samozřejmě není nic :P Takovýhle věci dělám úplně běžně když se nudim na záchodě a mám náhodou na kolenou notebook B) .... Neee, teď vážně. Třeba tohle je přesně to o čem mluvím. Tyhle stránky teda opravdu nikdo jako Joomla netipne a vypadaj moc hezky. Všechna čest ;) ..... Akorát seš ve webdesignu a Joomle asi o 50 světelnejch let dál, takže koukám s otevřenou pusou a hlava mi nebere :silly:

Nachystejte uzenáèe ... na snídani jsem zpátky.

17. kvě 2006 11:09 #7837
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Jojo, ale je velice málo pravděpodobný, že Ti tu Pittbul napíše jaké komponenty použil a jak to celé nastavil. Takže ve výsledku ukáže co jde a odělá si reklamu - "chceš takový web? Kup si ho ode mně" :-)

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

17. kvě 2006 11:14 #7839
Odpověď od pitbull
Začátečník
for honzag :o)

To jsem jako reklamu nemyslel :o) Kdybych si chtel delat reklamu tak sem hazu trochu jiny weby :o) jaky komponenty jsem pouzil psat nemuzu, protoze se to adminuje pres mnou psany komponenty. Chtel jsem jen reagovat na to mokrousovo ohledne webu na kterych neni poznat ze bezi na joomla.

for cassper
diky za uznani. Polechtal si me ego, bude se mi vecer dobre spat ;o) Akorat s tim webdesignem to nebude tak horky. Delam ho nerad a jen z donuceni. Ja su spis na to programovani :o)

Příspěvek editován: pitbull, v: 17/05/2006 11:37

Powered by Fórum