Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hodnocení Joomla stránek

16. kvě 2006 12:27 #7774
Hodnocení Joomla stránek od Cassper
Začátečník
Mám za to že se to tady někde už řešilo, ale nemůžu najít vlákno, tak se zeptám takhle. Co to přidání odkazu do menu na nějakou všeobecnou diskusi (nebo přidání témata do diskuse) kde by se daly hodnotit weby udělané v joomle ? Člověk by pak díky kritice (oprávněné a podložené) dosahoval lepších výsledků. Vše doplněno o blbůstky typu "Web týdne" atd. Trocha soutěživosti není nikdy na škodu :)

Nachystejte uzenáèe ... na snídani jsem zpátky.

16. kvě 2006 12:39 #7777
Odpověď od David Zirhut
Admin
Taky si myslim, ze by to bylo docela zajimave.
Myslim, ze by stalo za to takove vlakno mit. Ono by bylo pekne kdyby to bylo i raditelne podle autoru, ale to bych si asi pral moc;)
Myslim, ze by bylo fajn i neco jako moznost aby k ruznym strankam mel autor moznost napsat co zajimaveho web obsahuje. Ja treba mam na nejakych strankach veci, kterych si bezny navstevnik vubec nevsimne, ale staly by za zverejneni.

Co jsem se tak zbezne dival, myslim, ze by se na to docela dobre nechala pouzit komponenta Mosets Tree (viz treba extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/Itemid,35/ )

Stejnym zpusobem by se nechal udelat i adresar firem/zivnostniku poskytujicich reseni s Jommlou.

Tak to jsou takova prani, o kterych si myslim, ze by nemusel byt takovy problem realizovat...

MokrOus

16. kvě 2006 12:48 #7779
Odpověď od HonzaG
Moderátor
To jsou sice pěkné nápady, ale zavání to trošku reklamou. Otázka pak je, zda by měl pak někdo zájem za reklamu platit, kdo by to kontroloval a spravoval atd..

Zajímal by mně samozřejmě názor více lidí.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

16. kvě 2006 12:53 #7781
Odpověď od Cassper
Začátečník
No to je NAPROSTO PŘESNĚ o čem mluvím B) Rozřazení podle autorů, u každý stránky třeba tabulka kde je její adresa, něco na co je autor pyšněj (template, nějaká nová komponenta nebo co já vim) pod tím takový to klasický "hvězdičkový" hodnocení pro návštěvníky a možnost přidání komentářů. Komponenta Mosets Tree se jeví jako šikovná věcička pro "naši věc" :) Pokud by se někdo chopil organizace tohodle projektu, tak bych rád přispěl svoji troškou práce do mlýna :)

EDIT: to HonzaG - nemyslím to jako reklamu. Prostě normálně ukázat svoje stránky, nechat si trochu "zkritizovat" template, doporučit použití jiných modulů nebo tak. Já myslim že za zkoušku by to stálo, ale samozřejmě pokud jsme zatím pro jenom dva tak se to asi nevyplatí :P Ale věřim že by to zajímalo víc lidí. Prostě člověk třeba načerpá inspiraci, něco se naučí atd atd.

EDIT2: blbý ale je, že teď koukám že za tu komponentu se platí $99. A když jsem se podíval na www.joomla.sk tak tam v diskusnim fóru řeší úplně ten samej problém. Přemýšlí nad tím udělat sbírku. Co myslíte, bylo by to v našich podmínkách reálné ? Nebo někoho napadá jiná komponenta kterou použít ?

Příspěvek editován: cassper, v: 16/05/2006 13:08

Nachystejte uzenáèe ... na snídani jsem zpátky.

16. kvě 2006 13:11 #7784
Odpověď od HonzaG
Moderátor
no předně si je třeba uvědomit, že mosets je vlasně sólo web. Myslím, že peníze a webhosting problém nejsou. Problém je kdo by se tomu věnoval a kdo by se tam chtěl zveřejnit. Obávám se, vzhledem k tomu, že lidi nedokáží dát URL svých stránek, ani když mají problém, že bychom se tam plácali po ramenou v pár lidech.

Nebo tu je druhá možnost - kdokoli by tam dal svůj web se slovy. Poraďte mi a pak by se vztekal, když bys mu řekl, že je málo originální a co kde ukradl.

V principu se tomu nebráním, ale věci se mají - podle mně - takto

Honzag

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

16. kvě 2006 13:18 #7786
Odpověď od pitbull
Začátečník
tak hodnoceni webu je zajimava idea za predpokladu moderovani ze strany nekoho z joomlaportal a 100% prava VETA co publikovano bude :o)

Co se tyka adresare firem, jenz tady zaznel, tak to bych rozhodne nepraktikoval vzhledem k poskytovanym sluzbam a urovni znalosti mnoha subjektu jenz se snazi na tomto systemu vydelat. Bylo by to silne kontraproduktivni.

Powered by Fórum