Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hodnocení Joomla stránek

18. kvě 2006 13:16 #7892
Odpověď od Marti Hájek
Uživatel
Galerii mám nainstalovanou na web.mates.cz s poslední aktualizací a opravenou češtinou, šetři čas a klidně si ji prohlédni. Sice v ní moc obrázků není, ale na tom se pracuje, stejně jako na převodu obsahu z původního PostNuke do poslední stabilní veze Joomla! ;-)

www.boomtv.cz - Joomla! 1.5.20 na serveru v safe-on

18. kvě 2006 13:22 #7894
Odpověď od Marti Hájek
Uživatel
extensions.joomla.org jsem taky okukoval, ale nakonec jsem měl obavu, aby nevznikl nějaký problém s autorskými právy, něco jako 99usd za každou instalaci a tak podobně. Potřeboval jsem pro jeden obchodní projekt podobný systém k inzertní nabídce automobilů. Nakonec jsem nalezl perfektní řešení v podobě Noah Classifieds. Už to mám komplet rozchozené a přeložený FrontEnd. Předpokládám, že po dokončení češtiny ji sem pošlu ke zveřejnění. Můžeš juknout na auta.mojeobchody.cz

Příspěvek editován: matescz, v: 18/05/2006 13:25

www.boomtv.cz - Joomla! 1.5.20 na serveru v safe-on

18. kvě 2006 13:27 #7897
Odpověď od Karel Neugebauer - itx.cz
Nováček
Ja pro nejsem, ja nemam rad kritiku :-) Ono totiz kritizovat umi kazdy a ruku na srdce kdo z nas dopiplava stranky do absolutna. Asi nikdo (taky zalezi na cene zejo)

itx.cz - komplexní služby v IT ... hostime.cz - webhosting nejen s podporou Joomla

18. kvě 2006 13:35 #7901
Odpověď od Marti Hájek
Uživatel
No, ono někdy do toho absolutna pomůže právě ta kritika. ;-) Myslím, že pokud má někdo chuť si nechat stránky posoudit, tak musí s kritikou počítat. Pokud sem vloží i třeba komerční stránky, tak riskuje, že si případné negativní hodnocení přečte i ten jeho zákazník, který mu za to zaplatil. Takže velké míry zneužití bych se taky nebál. Pokud komunitu srovnám s cechem, tak alespoň ve zvyšování kvality práce jejích členů by měly mít funkci srovnatelnou. Možná by se otevřeli oči i některým bastlířům, kteří postahují kdeco zadára z internetu a pak dělaj weby "za polívku" a tím slušně mršej ceny.

www.boomtv.cz - Joomla! 1.5.20 na serveru v safe-on

18. kvě 2006 13:37 #7902
Odpověď od Cassper
Začátečník
matescz: a ta komponenta použítá u těch aut, povoluje nějaký přidávání komentářů oživateleme který si to prohlížej ? To bych bral jako celkem důležitou vlastnost. Případně ještě takový to "hvězdičkový" hodnocení.

XarlieN: no ale musíš uznat že třeba ta Pitbullova flash stránka postavená na joomle stojí za zhlídnutí, ne ;)

EDIT: matescz: Jak jsi na tech auto-strankách udělal že název modulu má první slovo v jedný barvě a druhý slovo v jiný ?

Příspěvek editován: cassper, v: 18/05/2006 13:46

Nachystejte uzenáèe ... na snídani jsem zpátky.

18. kvě 2006 13:46 #7904
Odpověď od Marti Hájek
Uživatel
Bohužel NOAH sám o sobě komentáře a hodnocení nemá, je to vynikající řešení k provozu inzerce s naprosto flexibilní strukturou. Pro to hodnocení webů je jednoznačně vhodnější DatsoGallery. Na druhou stranu použitím třeba Akocomment by asi šlo tuto funkci doplnit i do NOAH.

www.boomtv.cz - Joomla! 1.5.20 na serveru v safe-on

Powered by Fórum