Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Hodnocení Joomla stránek

17. kvě 2006 11:22 #7840
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Já vím, že jsi to jako reklamu nemyslel. Jen jsem doplnil, že pokud bude nějaký web, kde se budou hodnotit weby, tak je těžká otázka co je reklama a co ne.

Na druhou stranu je pěkné ukázat, že weby s joomlou nejsou jen variace na 8 šablon a že Joomla není jen hračka pro Lamy a zelenáče - Kolega Vomáčka jistě promine:)

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

17. kvě 2006 11:51 #7841
Odpověď od Cassper
Začátečník
No to je prave jeden z důvovů proč bych takovej "porovnávací web" rád měl. Přece jen je opravdu rozdíl šablona - upravená šablona - a pitbulem ukázaný web. Prostě trocha motivace do budoucna :) A s tou reklamou je to podle mě opravdu těžký. Přece jen Honzo Ty tady taky propaguješ jeden hosting jako spolejlivej a Joomla friendly. Je teda fakt že to můžu jen potvrdit a jsem spokojeným zákazníkem, ale prostě to je přece reklama taky ne ? ... Vždyť pokud by třeba stránka já nevim třeba www.vodafone.cz vyhrála nějakou designovou cenu, tak to sice pro ně reklama je, že se tím můžou chlubit na stránkách, ale to že budou na nějakej porovnávacích stránkách udeveny jako web měsíce přece rozhodně neznamená že to je reklama na jejich tarify nebo tak něco.

Nachystejte uzenáèe ... na snídani jsem zpátky.

17. kvě 2006 12:07 #7842
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Jasně, že pojem reklama je velmi široký a už to, že tady o něčem diskutujeme, deláme si nějakou vizitku;). Co se týče webhostingu, tak nemyslím, že propaguju jen jednu firmu, ale rád doporučuju dobré firmy:-)
Na druhou stranu již nějaký katalog stránek v Joomle existuje - "Odkazy", kdyby byl dopněný o možnost komentářů a náhled stránky, tak je to vlastně to, co chceš.

No zkus něco vytvořit, vymyslet a předvést na nějakém demu a můžeme to zkusit - s tím, že stránky s popisem se zveřejní až po schválení adminem. Řekl bych, že další diskuze na dané téma nemá moc smysl - teda kromě příspěvku, že by někdo další měl zájem si nechat pochválit stránky. Zatím jak počítám nás je 5. Ze dvou tisíc registrovaných to je už většina;)

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

17. kvě 2006 12:22 #7843
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Už je náš 6.
Přidávám se se svými dvěma osobními weby. Není to nic moc (jde spíše o obsah), ale chlubit se můžu :)

Jinak mé nej dítě je striktně komerční a pro nečleny nedosažitelné ( www.c-zone.cz )

gimp.jinak.cz
Stránky o slepých mapách vytvořených v GIMPu

britka.jinak.cz
Stránky naší kočky...

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

17. kvě 2006 12:33 #7844
Odpověď od Cassper
Začátečník
No vida, už se to rozjíždí :) A Sváťa to pochopil správně. Prostě jde o to se pochlubit svým webíkem jen tak. Třeba ty osobní stránky kočky jsou super ;) Líbí se mi to logo nahoře. Něco podobnýho musím udělat i našemu psovi :)

honzag: takže jestli Tě chápu správně, tak Ti mám poslat PM s adresou, nějakým popisem webu a body na které bych rád aby se případní návštěvníci zaměřili ? A Ty trochu předěláš (rozšíříš) místní sekci odkazů ?

Nachystejte uzenáèe ... na snídani jsem zpátky.

17. kvě 2006 14:02 #7845
Odpověď od David Zirhut
Admin
Ono jedna vec je dat sem nejake ty osobni weby (svatovo, moje Stetkovice nebo Geshem). To nam - jako Joomlarum trochu pomuze poznat i sebe navzajem.
A druha vec jsou proste weby, ktere jsou nejak zajimave - treba to pitbullovo a proste stoji za to je zverejnit.
Pokud jde o obsah webu, tam bych se mozna primlouval za to jej nijak nehodnotit, nekomentovat. Vpodstate proto, ze muze byt tak ruznorody a s Joomlou prakticky nesouvisi. Spis jde o zpracovani webu, grafiku a tak. Treba svatova kocicka - myslim grafiku - se mi mooooc libi (az na fonty).

Skoda ze mam ted rozdelany asi 3 komponenty, jinac bych pro tyhle potreby rad neco pripravil :-(

MokrOus

Powered by Fórum