Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hodnocení Joomla stránek

17. kvě 2006 14:04 #7846
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Ne nechápeš mně sprrávně. Je to Tvůj nápad a může být věru zajímavý. Vymysli si řešení, někam to nainstaluj a předvěď jak to funguje. Pak to nasadíme na portál..

Samozřejmě to můžu vyrobit já, nebo někdo z naší firmy, ale tady máš možnost se sám blýsknout,. pochopil to správně třeba Xarlien, který nechal vyrobit šablonu (mimo jiné zaplatil grafikovi za návrh) a je to jeho vizitka a reklama u Ns.

Honzag

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

17. kvě 2006 14:11 #7847
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No je zde ještě jedna možnost - Psát recenze zajímavých webů a hostingů.

Byla by to samostatná sekce článků, kdebychom upozorňovali na zajímavé weby + třeba rozhovor a majiteli webu. Třeba takový www.pctuning.cz jede na Mambu víc než rok a mají s ním dost široké zkušenosti. TO by se i dobře četlo.
Stejně jako by součástí kritiky mohlo být i nějaké doporučení, co se stránkou udělat. myslím, že třeba Pittbula bych na kritiku webů přemluvil. Co VY na to?

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

17. kvě 2006 14:15 #7848
Odpověď od Cassper
Začátečník
Mno tak tedy jo. Stanu se teda hlavou tohoto projektu. Ale bohužel toto šéfování bude asi mít jepičí život, protože to bude tak strašně úspěšný že to bude na joomlaportálu cobydup a mnohonásobně to zvedne navštěvovanost :laugh: Domluvím se s Mokrousem po PM na dalším postupu. Vypadá to že jsme pro to zapálení asi tak nejvíc, tak s tim něco provedem B)

Ad druhá možnost: určitě jsem pro ;)

Nachystejte uzenáèe ... na snídani jsem zpátky.

17. kvě 2006 14:50 #7849
Odpověď od Krejca
Uživatel
Už se těším až mi budete kritizvat moji situ. B)

17. kvě 2006 15:20 #7852
Odpověď od tomas skoumal
Uživatel
Rozhodně jsem pro. S Mambou/Joomlou pracuji skoro rok a rozhodně myslím, že něco takového by bylo přínosné jak pro "kolemjdoucí" , tak i pro "exhibicionisty". :) Takže jsem pro , aby něco takového vzniklo, a kdyby bylo třeba, klidně i pomůžu... B)

18. kvě 2006 01:01 #7867
Odpověď od Marti Hájek
Uživatel
Co třeba použít galerii? Osobně jsem si vyzkoušel tady zveřejněnou a počeštěnou komponentu datsogallery. Umožňuje zveřejnit náhled, základní popis, odkaz na živé stránky, diskuzi, hodnocení a dokonce i omezit publokování až po schválení adminem. Jestli se nepletu, tady zatím žádná galerie není, tak by se to aspoň s ničím nekřížilo. Omlouvám se za vpadnutí do žhavé debaty až den po vzplanutí, ale starám se o několik webů a mám trochu "hoňku" :-)

www.boomtv.cz - Joomla! 1.5.20 na serveru v safe-on

Powered by Fórum