Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

10. lis 2010 15:44 #67033
Odpověď od Karri
Návštěvník
Ad povolené soubory - doplnil jsem výchozí sadu del soupisu kolegy Bonga.
Ad formát data - uvědomte si prosím, že pracuji s formátydostupnými v PHP viz www.tvorba-webu.cz/php/datum-cas.php

Nicméně všechny údaje, ať již textové či obsahové si v ZOO aplikaci může uživatel změnit v jejím nastavení - já momentálně řeším jen obecnou výchozí konfiguraci a vzhled stránek - i když je fakt, že jsem si musel vytvořit dva nové elementy, načítající z databáze datum zveřejnění a zneveřejnění položky...

A mám tu další verzi, očekávám další konstruktivní připomínky :-)

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

10. lis 2010 15:45 - 10. lis 2010 15:47 #67034
Odpověď od Karri
Návštěvník
A hrubá konstrukce stránky...

Přílohy:

10. lis 2010 17:07 #67039
Odpověď od Bong
Moderátor
Trochu OT, ale úřední deska by měla poskytovat RSS kanál. Určitě to tam bude, ale kdyby náhodou... :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. lis 2010 18:04 #67042
Odpověď od Karri
Návštěvník
Bong napsal:

Trochu OT, ale úřední deska by měla poskytovat RSS kanál. Určitě to tam bude, ale kdyby náhodou... :-)

ZOO má nastavitelný vzhled a obsah kanálu novinek :)
Pokud máš zájem o test, pošli mi do PM mail a já ti pošlu beta verzi k posouzení.

11. lis 2010 08:58 #67052
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Mé řešení úřední desky nepoužívá ZOO, je to vlastní komponenta. Zatím pracuji na administračním rozhraní, takže jestli má někdo zájem, může ho otestovat na adrese uredni-deska.g6.cz/administrator/i . Přihlašovací údaje demo/demo.
Je to samozřejmě zatím velice jednoduché, bez jakékoliv možnosti nastavení, ale to by časem samozřejmě přibylo...

11. lis 2010 09:38 #67053
Odpověď od Dan
Začátečník
To houbak:

ta komponenta vypadá dobře! Jen bych měl malou připomínku k délce řetězce v poli "Název" - chtělo by tam trochu přidat ;)

Administrace jinak asi OK (líbí se mi předvyplněné pole pro sejmutí). Pokud jsou pole předvyplněná, tak už není ten nečeský formát data takový problém ;)

Nic se však nezobrazuje návštěvníkům webu. Vytvořil jsem v menu novou položku "Úřední deska" a zadal typ "úřední deska", ale hází to chybu, že stránka neexistuje...

Powered by Fórum