Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

04. lis 2010 11:37 #66796
Odpověď od Ondra Cimfl
Začátečník
Fenris napsal:

Nechci vám něco podsouvat, ale možná by stálo za zvážení vytvoření speciální aplikace pro ZOO - není to tak složité a všechny prefabrikáty jsou v základním free ZOO k dispozici - tý jo, já se do toho snad i dám - to by mě asi i bavilo :laugh:


Tý vogo, Fenri, kdyby si se do toho vážně chtěl pustit, tak by to bylo super. Veřejná pochvala před nastoupenou jednotkou a rozvinutou zástavou tě nemine :laugh: .
Místopřísežně prohlašuju, že jsem vážný zájemce o "Úřední desku". A pokud jde o platbu, tak jsem koukal na tvůj web a s placením by to u tebe asi neměl být problém. Ty bys za to mohl klidně vystavit fakturku.
Ovšem kdyby to bylo free, tak by to bylo naprosto super. Ovšem chápu, že to dá spoustu práce a tvýho času, takže se případnému poplatku vůbec nebráním.

08. lis 2010 14:02 #66924
Odpověď od vlada
Nováček
Hezký den
Od zahájení této diskuse již uplynuly čtyři dny a byl čas na uvážení dalšího postupu. Já mezitím web téměř dokončil s prozatímním použitím Phoca Download a do konce listopadu ho zkušebně spustím.

Bylo by opravdu krásné, kdyby se třeba FENRI ujal tvorby speciálního modulu Úřední desky, jak jsme ji definovali. Vzhledem k tomu že více než 6000 obcí musí provozovat elektronickou úřední desku, předpokládám, že mnohé běží i na JOOMLE, takže uplatnění by snad našla.

Já osobně nejsem programátor, takže v této části projektu bych pomoci nemohl, maximálně jako tester, (na jednom PC mám historický IE6 :) )případně při sběru podkladů nebo při diskusi o formulaci přesných požadavků.

Předpokládám, že pokud by se někdo na řešení vrhl, stane se tak po dokončení stávajících projektů, což bude nějaký čas trvat. Občas tedy vrátím toto vlákno na vrchol diskuse, jestli se někomu "neuvolnil prostor" a případně by ho to "bavilo" :) .

Děkuji tedy všem účastníků diskuse a těším se na to, že jednou dojde svého naplnění :P

Zdraví Vlada

08. lis 2010 14:23 #66927
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Už jsem se do toho pustil. Až budu mít nějakou funkční verzi, tak napíšu odkaz na vyzkoušení.

08. lis 2010 14:38 #66929
Odpověď od Dan
Začátečník
Dobrý den, také nabízím tu "neprogramátorskou" pomoc - testování, připomínky, náměty... ;)

09. lis 2010 01:10 #66955
Odpověď od Cufe
Admin
též se hlásím na testování

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

09. lis 2010 13:37 #66966
Odpověď od Bart
Moderátor
Také se připojuji o žádost k testování / případnou (neprogramátorskou) pomoc

Powered by Fórum