Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Admini = ignoranti a machři?

06. úno 2008 13:18 #28668
Odpověď od marek
Uživatel
něko má zvláštní talent působit arogantně ať dělá co dělá. teď hned mě napadá václav klaus a honzag :)
jinak ovšem je tohle diskusní fórum užitečné v rámci možností i když souhlasím s názorem FrantY25, že se tu poslední dobou víc mudruje než radí.

co bych přivítal a ocenil u provozovatelů by bylo nějaké promazání fóra. někdy se v těch odkazech vyznat je peklo. a je to, pánové, vaše dítě ;)

06. úno 2008 13:22 #28669
Odpověď od adkodobro
Uživatel
Plne suhlasim. Na Slovensku situacia uplne rovnaka. V podstate len par ludi drzi komunitu, mozno 4-5 ludia, a tym to hasne. Niekedy je ta praca unavna, odpovedat ludom a hladat riesenia. Ale na druhej strane, aj my zabudame, a viem ze problem som uz dakedy riesil, staci si ho najst vo fore ... Ale cloveka najviac nahneva, ked zisti, ze je na Slovensku vela firiem, ktore pozuzivaju Joomlu ako zdroj prjmov, pritom komunite nevenuju vobec nic, a len cerpaju napady a preklady. To vie vytocit najviac.

06. úno 2008 13:59 #28671
Odpověď od Karel Neugebauer - itx.cz
Nováček
2Franta25: Já s tebou nemohu souhlasit v jedná věci. Pravidla jsou pravidla a nemusí u nich být šest vykřičníků, nehledě na nějakou obecnou logiku při pokládání dotazů. To by měl být standard, stejně jako slušné chování.

S čím se rozhodně dá souhlasit je to, že se více mudruje a méně radí. Ale to je dáno tím, že není stanovený nějaký "ERASER team" který nekompromisně bude mazat vše co se opakuje, mudruje atp. Pak zůstane jen to co je třeba a nebude se muset mudrovat kolem opakujicích se věcí. To je podle mě základ. Nový lidi co chtějí se budou lépe orientovat a ti co nechtějí ...

2frufru: mrzí mě, že si zapoměl na mě :-)

Příspěvek editován: XarlieN, v: 06/02/2008 14:01

itx.cz - komplexní služby v IT ... hostime.cz - webhosting nejen s podporou Joomla

06. úno 2008 14:10 #28673
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Pánové děkuju za komplimenty. Ale spovnávat mně s Velkým Václavem mi přijde nefér:)

Soukromně by mně zajímalo co považujete za arogantní tón (stačí mail s odkazy) - Předem děkuju

Promazání fóra:
Fórum bylo od začátku nastaveno tak, že kromě vulgárních a nevhodných příspěvků bude vše zachováno. Je to autentický záznam vzniku a života naší komunity. JSamozřejmě postupem času získáváme zkušenosti a volání po novém fóru je na místě. Staré ale mazat nechci, jistě může některé lidi zajímat, jak se ten a ten zachoval jako naprostý trouba (včetně mně) a nezlobte se, ale tolik přiznání že dotyčný je "lama" na jednom místě je jistě unikát.

Vylepšení portálu:
Už dlouhou dobu oznamuju, že uděláme nový portál. Pomůže nám s ním ještě někdo z Vás, nebo to zase necháte na známých firmách? Nehlaste se všichni. Aktuálně hledáme:
redaktory (stačí vlastně jen znalost jazyků)
1-2 grafiky na tvorbu ilustrací ke článkům a podobně
lidi s vlastním nápadem, který na joomlaportále dostane prostor k realizaci

A samozřejmě všechny čtenáře, kteří napíší návrh, jak co na portále vylepšit (struktura Fóra, struktura download sekce a podobně)

Předem díky

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

06. úno 2008 14:29 #28675
Odpověď od Linelabcz
Admin
Honzo opět se tento tvůj příspěvek ztratí ve foru, chtělo by to nějakou akci. Nabízím ti pomoc. Jak s šablonou, tak forem. Rozběhni nějaký testovací web a můžeme začít. Informuj ostatní...Pojďme to řešit společně....

06. úno 2008 15:17 #28680
Odpověď od marek
Uživatel
Franta25 napsal:

Honzo opět se tento tvůj příspěvek ztratí ve foru, chtělo by to nějakou akci. Nabízím ti pomoc. Jak s šablonou, tak forem. Rozběhni nějaký testovací web a můžeme začít. Informuj ostatní...Pojďme to řešit společně....


muzu nakreslit par nejake obrazky
na to psat kody me neuzije. a blbe vidim.

Powered by Fórum