Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Admini = ignoranti a machři?

06. úno 2008 20:40 #28708
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Ach to uražené ego a ještě k tomu ženské. Pokud se Ti nelíbí přístup druhých, proč se jim snažíš podobat a píšeš takové příspěvky? Ukaž, že jsi lepší a diskutuj k tématu.
Před časem jsme si zavedli vnitřní pravidlo, že nebudeme reagovat na příspěvky, když nechceme, nebo když nám vadí. Prosím držme se toho a Vy tazatelé prosím respektujte, že na svoji otázku nemusíte dostat odpověď.

Problém s nesrozumitelností portálu vidím v několika věcech:
1. Začátečník hledá nesnadno odpovědi, i když už existují - měl by vzniknout nějaký základní průvodce pro zorientování
2. Chybí základně rozčlenění článků a dalších informačních zdrojů
3. Chybí témata a hlavně náplň pro pokročilé
4. Chybí větší péče administrátorů, kteří by zatrhli třeba nic neříkající diskuze

5. A odskok je schválně - chybí trocha pokory a slušnosti ze stran těch, kteří informace chtějí a převládá únava a otrávenost těch, co informace mají.

Povznesme se ned napadání, kdo je víc arogantní a kdo je hloupější, protože obraz o sobě vytváříme právě tím, jak se chováme a portál je takový, jaký ho tvoříme.
Začíná to vhodně položeným dotazem a končí vhodnou odpovědí.

Sváťa úvodním příspěvkem chtěl upozornit na to, že nic není zadarmo a vše neco stojí a také to, že nic nevzniká automaticky a nikdo na nic nemá nárok.

Pochopil, kdo chtěl pochopit.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

06. úno 2008 20:46 #28709
Odpověď od HonzaG
Moderátor
A opět jsme se dostali od budování a vylepšování portálu k nějakému handrkování.

Z předešlých odpovědí máme tedy kontakty na pár lidí schopných psát články. Našel by se ještě nějaký grafik?

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

06. úno 2008 20:53 #28711
Odpověď od Slash
Uživatel
No tak tohle je nazor teda,

Muzu vam rict ze si delsi dobu dopisuju s Xarlienem, parkrat jsem resil nejake veci s Honzou G. a nemuzu si ztezovat ze by byli arogantni nebo neco podobneho. Naopak vzdy mi vysli hodne vstric. Je fakt ze jsou asi ze vsech tech otazek utahani, ja to znam, kolik je kolem takoveho tematickeho serveru prace. Uz par let delam www.harley.cz a to zdaleka neni tak rozvinuta komunita jako zde. Tem dvema a jejich strankam vdecim ze moje weby chodi tak jak chodi.

Chapu ze odpovidat stale na to same a lamovske dotazy je pruda. Uznavam ze i ja se stale nekdy ptam jak totalni debil, kdyz nemam svuj den. A to se je snazim setrit. Problem je v tom ze adminu je malo a nas je horda.

Proto mam takovy navrh pro adminy. Co kdyby jte si udelali do fora pro uzivatele s pravy Administrator a Superadministrator tlacitka ktera budou skryvat preddefinovane odpovedi Typu "Hledej ve foru" "Precti si pravidla atp.... Vsichni by o tom byli informovani a proste by jste misto psani stale stejne odpovedi zmackli prislusne tlacitko a odpoved by byla pro vsechny stejna a nikdo by nemohl mit pocit, ze je napadan..... S vasimi zkusenostmi by to nemel byt velky zahul to vymyslet ne? Na prvni pohled to muze vypadat jako banalita, ale kdyz si spocitate kolik casu vam to usetri.......

06. úno 2008 21:00 #28714
Odpověď od Leoš
Pokročilý uživatel
Hlasim se o praci - grafik!!!!
Nabizim volne kapacity scela nezistne a zadarmo v ramci mych moznosti. Dejte vedet co mam delat. Vazne, nedelam si legraci. Je potreba trochu zvednout tento portal at je prehlednejsi. Sam zde hledam mnozstvi inspirace a rad. proto se dobrovolne hlasim o praci pro komunitu Joomly v CR.

06. úno 2008 21:02 #28715
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
svatas napsal:

Bohužel se vám povedlo smazat váš krásný příspěvek.

A proto už není na co reagovat. Ze všeho nejvíce mám ten dojem, že jste se přišla na náš portál pouze hádat a osočovat. Nemá to s diskuzí už nic společného.

Můžu k tomu příspěvku říct jediné - pokud máte dojem, že se k vám chováme nepřátelsky, je tu jedno celkem dobré řešení. Nepoužívejte Joomlu. Oddychnete si vy (protože se nebudete s námi ignoranty zahazovat) a my také. To že jí budete či nebudete používat mne v podstatě vůbec nezajímá, nijak se to u mne neprojeví. Já z toho opravdu nic nemám. A když si to řeknou všichni uživatelé zde, zanemná to, že už portál nemusíme provozovat. Byla poptávka a už není.

Náš portál je čistě fanouškovská záležitost a vámi vypichovaný fakt, že to děláme zadarmo, zní, jako by to byla jakási urážka. Tím, že říkáme děláme to zadarmo také nepřímo říkáme, že nikomu nic nedlužíme a je pouze na nás, zda vám odpovíme nebo ne. Odpovědi si takto nemůžete vynutit, není jak.

Když se třeba hned zítra rozhodneme, že portál zrušíme, co s námi provedete? Uživatelé si mohou maximálně zanadávat, ale život jde dál. Já vytvářet tento portál nemusím, je to opravdu jen moje dobrá vůle, že jsem se o své znalosti podělil. A v tom to je.<br><br>Příspěvek editován: svatas, v: 06/02/2008 20:35


Nesmazala jsem to naschvál.
Pouze mi to nešlo odeslat, protože už mě to asi odhlásilo - napsání trvalo moc dlouho. Tak jsem to nějak zkoušela nějak udělat a nakonec to bylo 3x za sebou. Takže jsem se pokusila ten jeden smazat a smazaly se všechny. Takže jsem se mrkla do pošty, zda mi obsah příspěvku nepřišel emailem, abych to poslala znovu, ale nepřišel.
Já si ale někde u konce udělala kopii, takže to budu moci ještě znovu poslat.
Nestydím se za své názory.

Nemyslím si, že by byla něčí povinnost cokoliv na svém portále někomu něco poskytnout.
Když to však udělám, tak je pak divné, že to pořád někomu připomínám a to je to, co mi na tom vadí.
Víte, já mám také portál, kde poskytujíi návštěvnímům množství informací a meteriálů ZDARMA. A chystám se na další, kde bude zase vše zdarma a ten by měl fungovat na Joomle - pod se mi tedy podaří to pořádně připravit. Ale už mi s tím někdo pomáhá.
Nikdy se nikomu nezmíním, že co by po mně ještě chtěl, když to dělám zadarmo.
Pro stě odpovím, že nemám, neznám nebo nevím - tak jak to opravdu v tu chvíli bude.
Když to chci poskytnout, tak to jednoduše poskytnu a nic kolem toho dál nezdůrazňuji.
Když se nechci s níkým jen tak podělit, tak to prostě nenabídnu.
Ale když už jsem to nabídla, tak pak bych to měla poskytnout. A bez dalších komentářů, co mi to dalo práce.
Lidi nepadají znebe jako blbci - to se někdo moc plate. A jistě umí ocenit, že někdo něco zpracoval a jistě vědí, že to zabralo čas. Kdyby uměli, tak by třeba také rádi nějak přispěli - ale stále to všem omýlat - nevím .... to se jistě nemůže setkat s příznivou odezvou.

Nikoho konkrétního jsem nehodlala urazit. Ani jsem to sama nevymyslela, vždyť to zaznívá v mnoha vašich diskusích. Já to shrnula a dala tomu ironický nádech. To je vše.

Otevřeli jste diskusi pro lidi, tak jim nepište, ať nepoužívají Joomlu nebo ať jdou jinam, když projeví svůj názor - který vám nevyhovuje nebo se nelíbí - TO SE NEDĚLÁ !!!!
A proč bych vlastně neměla používat Joomlu, když se mi na vašem portále něco nelíbí a napíši to do diskuse?
Já se vyjadřuji přeci k vaší diskusi a ne k Joomle jako programu, to přeci není Vaše věc, kdo ji bude a nebude používat - to jsou dvě velmi různé věci (i když mají společného jmenovatele.

No a příspěvek obnovuji ....
Každý si v tom jistě najde to svoje.

06. úno 2008 21:03 #28716
Odpověď od Slash
Uživatel
Pridavam se, taky rad udelam cokoliv bude potreba.Pokud budou moje schopnosti stacit....

Powered by Fórum