Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Admini = ignoranti a machři?

12. úno 2008 09:30 #29019
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
A posílal si "osobní vzkaz"? Já jo a taky nic nemám.

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

12. úno 2008 09:52 #29023
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Ona celá snaha šla do stracena. :(

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

12. úno 2008 10:00 #29025
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Tím myslíš aktivitu lidí, co by na portále chtěli pracovat? Ne ty jsou podchycení a jejich přehlášení se k práci bude poctivě zneužito a využito ku prospěchu portálu:-)

Pokud myslíš, slibovaný "návrh", tak nám asi nezbyde než čekat.

Kolik nás teda projevilo zájem?

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

12. úno 2008 10:09 #29026
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Pánové, já se omlouvám, ale nejsem každý den na netu. Takže že mrknu, kdo si požádal a pošlu.
Ale HonzaG odemne již odpověď i s návrhem dostal. Navíc jsem ho přetím žádala o posečkání, že jsem se zpracováním čekala na prvního, co si o to zažádá, abych to nedělala zbytečně.
Zároveň všechny žádám o uvedení emailu, odpovědi u osobních zpráv nejsou formátované a nechtěla bych, aby vám přišla spleť slov. Mám to členěné, některé věci zdůrazněné ap. Nebojte, email nezneužiji, fakt to pošlu.

12. úno 2008 10:17 #29028
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Je mi líto, ale žádný mail nedorazil:-( Jinak bych se asi nepídil po tom, zda někdo slibovaný dokument obdržel, ne?

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

12. úno 2008 10:20 #29030
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
A ještě připomínka:
Ačkoliv jsem automaticky přihlášená při vstupu na tento portál, nevidím tu možnost vstoupit do osobních zpráv. Když mám nové zprávy, tak se taková možnost vstupu zobrazí v místě přihlášení, ale nejsou -li nové, fakt nevím, kudy tam.
Navíc tedy tímto sděluji, že tedy nikde nevidím, že by si někdo ještě o můj návrh požádal pomocí osobních zpráv, protože zde nevidím, že bych měla nějaké nové zprávy. V Případě HonzyG, jsem zprávu našla a vše vyřídlila. Jestli nikdo z nás nemá žádnou zprávu, pak je mi líto, ale asi něci nefunguje.

Powered by Fórum