Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Admini = ignoranti a machři?

06. úno 2008 21:09 #28719
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Reaguji, ale stručně:
Za sebe beru na vědomí a chápu. Z Tvý postů ale vyplývá:
Když něco někomu poskytnu, jsem povinen to poskytovat pořád a nemám z toho dělat zásluhy. Zde můžu souhlaist jen s druhou polovinou.

Nikdo nemá nárok na odpověď a nemá právo si ji nárokovat. Rady jsou zde poskytovány bez záruky a bez nároku na honorář.

Tolik vše, co jsem k tomu chtěl říct a nyní se už konečně pojďme bavit o tom, jak portál vylepšit a co s ním udělat. Nebo mně takhle chcete naučit promazávat fórum?:P

PS.: Podpis ve fóru mám od jeho začátku, zajímavé, že vadí lidem až nyní. Chtěl jsem si ho změnit, na hezčí = reklamu, ale takhle přece nemůžu. Mužská populace mně jistě chápe;)
HonzaG

Příspěvek editován: honzag, v: 06/02/2008 21:15

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

06. úno 2008 21:31 #28721
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
honzag napsal:

Reaguji, ale stručně:
Za sebe beru na vědomí a chápu. Z Tvý postů ale vyplývá:
Když něco někomu poskytnu, jsem povinen to poskytovat pořád a nemám z toho dělat zásluhy. Zde můžu souhlaist jen s druhou polovinou.

Nikdo nemá nárok na odpověď a nemá právo si ji nárokovat. Rady jsou zde poskytovány bez záruky a bez nároku na honorář.

Tolik vše, co jsem k tomu chtěl říct a nyní se už konečně pojďme bavit o tom, jak portál vylepšit a co s ním udělat. Nebo mně takhle chcete naučit promazávat fórum?:P

PS.: Podpis ve fóru mám od jeho začátku, zajímavé, že vadí lidem až nyní. Chtěl jsem si ho změnit, na hezčí = reklamu, ale takhle přece nemůžu. Mužská populace mně jistě chápe;)
HonzaG<br><br>Příspěvek editován: honzag, v: 06/02/2008 21:15


Takhle jsem to tedy napsala a už vůbec nemyslela, ale nevadí.
Třeba ti, co spadli z nebe jako učení, to chápou.
A jinak ještě k Vašemu dodatku pane Honzo, pro mužskou populaci upřesňuji, že nejsem blondýna.
Ale jinak fajn, nebudu v tomto tématě již diskutovat a pokud to trochu přispělo k tomu, že najdete nějaké spolupracovníky, tak je to fajn ne?

06. úno 2008 22:11 #28724
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Když se nám to tady pěkně nabízí ke spolupráci -

Hledám:
Ochotné testery, kteří jsou ochotni naprosto svědomitě a do posledních deatilů projít překlad Joomly 1.5 (nebo jiný, který jim pošlu).

Popis : Jedná se skutečně o lidi, kteří mají k dispozici hosting s volnou doménou a můžou pokaždé provést kompletní reinstalaci Joomly. Já se teď peru s překladem ukázkových dat, chci to mít "překlep" free a také chci mít zmapované veškeré nelogičnosti překladu, včetně všech nekonzistencí (vím, že například, že můj oblíbený výraz webové sídlo a cachování zůstal zapomenut a musí být nahrazen).

Časem bych chtěl vytvořit tým, který by třeba děla supervizi nad překlady jiných lidí a přepisoval je tak, aby měly všechny jednotnou terminologii.

Požadavky :
- vlastní server nebo hosting (můžu dodat i WAMP server s možností přeinstalovávání)
- moře času
- dobré a bystré oko
- jazykový cit
- trošku znalostí při vyhledávání řetězců

Nabízím :
- možnost podílet se na testování
- exkluzivní přístup k ještě neveřejným překladům


Hledám :
Čtenáře dokumentace a testery postupů.

Popis: Jejich starostí by mělo být ověření toho, zda jsou postupy srozumitelné a správné.

Požadavky:
- umět číst
- umět opakovat proces dle návodu
- umět pracovat s textovým procesorem a snímačem obrazovek

Nabízím:
- možnost se exkluzivně dostat k dokumentaci

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

06. úno 2008 22:17 #28725
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Pro tyhle účely se nabízí zdarma webhosting u nás na serveru. Doména by se také našla.
Samozřejmě testování na více serverech není na škodu. Taky myslím, že Xarlien něco zdarma poskytne (má safe_mode=ON)

HonzaG

Příspěvek editován: honzag, v: 06/02/2008 22:19

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

07. úno 2008 07:55 #28728
Odpověď od Lubos Cerny
Uživatel
Nabizim sve zdroje k testovani prekladu. Bude pro tyhle ucely obnoven portalek cestiny.joomla.cz ? Tak probihala celkem plodna a nekdy bourliva diskuze.

Vlastni hosting mam, volitelne se safe_mode ON i OFF.

07. úno 2008 08:48 #28730
Odpověď od Stenly
Uživatel
To reznickovan:

Vy jste nepochopila asi podstatu J, ktera opravdu neni pro kazdeho. Na VS kde mate pocitat napr derivace/integraly take kazdy predpoklada, ze umite scitat zlomky. Nikdo s Vami zlomky konzultovat nebude a kdyz nechces tak nazdar or samostudiem si doplnis. A s J je to podobne...

Netlač vodu, teče sama.

Powered by Fórum