Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Admini = ignoranti a machři?

12. úno 2008 11:13 #29041
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
Nešlo by tady někde dát samostatně přístup do té osobní pošty, aby se nemuselo přes diskusi, když není nový příspěvek?

A protože ještě neznám, jaké všechny komponenty jsou k Joomle "k máni", tak se teď zeptám možná blbě nebo navrhnu to blbě:

Nebylo by možné, aby u odpovědi na příspěvek bylo automaticky vidět, komu se přesně odpovídalo. Jestli je to odpověď pro všechny či jen na určitý jeden příspěvek? Zdá se mi to někdy trochu nepřehledné. Spousta "diskusí" jinde to umí !!! - Prostě další členění vláken.

Takhle se lehce stane, že si člověk myslí, že odpověď patří jemu, a ona je určena pro někoho jiného.

Příspěvek editován: reznickovan, v: 12/02/2008 11:16

12. úno 2008 11:19 #29042
Odpověď od Lubos Cerny
Uživatel
PM - pokud se na portále přihlásíte a podíváte se na úvodní stranu tj. kliknete v menu na "Domů", doplní se celé menu také o modul "Osobní zprávy".

Pozor ! Tento modul se ukazuje pouze na úvodní stránce.


Návaznost odpovědí ve fóru - stačí si v diskuzi nastavit pomocí volby v záhlaví diskuze v "moje nastavení".

12. úno 2008 11:20 #29043
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Add první - bude, ale až na novém webu
Kdy? až bude, ale nejdéle do měsíce

Add druhé - Ve fóru jděte do Moje nastavení a tam si změňte zobrazneí zpráv na "vlákna".

Add třetí - Zkuste se zamyslet nad "tónem" vašich příspěvků ...

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

12. úno 2008 11:26 #29045
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
On i tón použitý v dokumentu by stál za revizi!!

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

12. úno 2008 12:11 #29052
Odpověď od Nataša Řezníčková
Pokročilý uživatel
A co je s tónem těch příspěvků? Konkrétně.

12. úno 2008 14:17 #29063
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No přesně to co vytýkáte nám.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

Powered by Fórum