Přihlásit se

Stránky obcí - úřední deska

03. lis 2010 10:46 - 03. lis 2010 10:49 #66718 od vlada
Stránky obcí - úřední deska vytvořil uživatel vlada
Hezký den
Převádím staré stránky obce psané v html na Joomla. Stále se mi ale nelíbí úřední deska. DOCman mi z nějakého důvodu nefunguje a protože jsem nic lepšího nenašel, na zkoušku jsem nainstaloval PhocaDownload. Ale pořád se mi to moc nelíbí. I po různých nastaveních to není ono. Tahle komponenta je prostě postavená pro jiné účely.

Chtělo by to nějakou kombinace PhocaDownload a Attachtments.
Datum vyvěšení, datum svěšení (ideálně přednastaný na 15.dnů) název souboru (případně ikonka typu) a komentář nebo popis. Můžou být i tlačítka náhled a stáhnout nebo si to vybere uživatel ve správci stahování svého počítače (otevřít - uložit).

A to všechno pěkně v jedné řádce bez zbytečných mezer. Něco podobného jsem viděl ve WorldPresu, ale v Joomle nenašel :(

Máte někdo nějaké zkušenosti?

Zdraví Vlada

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

03. lis 2010 10:54 #66720 od Pavel
Odpověď od Pavel
A co třeba komponenta ZOO, v základu je free, ale placená verze má spoustu možností jak si web upravit podle svých potřeb.

03. lis 2010 11:36 #66723 od vlada
Odpověď od vlada
Možná ano. Ale jak jsem se právě koukal, v základu není správce stahování, tedy asi to, co bych potřeboval. A placená verze je moc drahá. Web dělám v "akci Z", tedy zdarma :)

03. lis 2010 13:42 #66726 od Bart
Odpověď od Bart
Omlouvám se za vniknutí do vaší diskuse. Jen se chci zeptat, zda-li někdo už řešil úřední desku (pro obce) pomocí YOOTHEME ZOO 2 (nejlépe ZOO 2 [2.2 nebo 2.1] PRO)? Zajímalo by mě moc takovéto řešení, neboť vedu taky obecní web. Především přes jaký zásuvný modul je to řešeno (pro ZOO 2). Děkuji

03. lis 2010 13:59 #66729 od vlada
Odpověď od vlada
Nevnikl jsi, naopak je vítán každý k diskusi na téma úřední desky obecních úřadů.

YOOTHEME ZOO 2 je to, co navrhoval Kopeček?

03. lis 2010 14:33 #66732 od Bart
Odpověď od Bart
strejc napsal:

Nevnikl jsi, naopak je vítán každý k diskusi na téma úřední desky obecních úřadů.

YOOTHEME ZOO 2 je to, co navrhoval Kopeček?

Ano je. Odkaz: ZOO 2.0 .