Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Stránky obcí - úřední deska

03. lis 2010 10:46 - 03. lis 2010 10:49 #66718
Hezký den
Převádím staré stránky obce psané v html na Joomla. Stále se mi ale nelíbí úřední deska. DOCman mi z nějakého důvodu nefunguje a protože jsem nic lepšího nenašel, na zkoušku jsem nainstaloval PhocaDownload. Ale pořád se mi to moc nelíbí. I po různých nastaveních to není ono. Tahle komponenta je prostě postavená pro jiné účely.

Chtělo by to nějakou kombinace PhocaDownload a Attachtments.
Datum vyvěšení, datum svěšení (ideálně přednastaný na 15.dnů) název souboru (případně ikonka typu) a komentář nebo popis. Můžou být i tlačítka náhled a stáhnout nebo si to vybere uživatel ve správci stahování svého počítače (otevřít - uložit).

A to všechno pěkně v jedné řádce bez zbytečných mezer. Něco podobného jsem viděl ve WorldPresu, ale v Joomle nenašel :(


Máte někdo nějaké zkušenosti?

Zdraví Vlada

03. lis 2010 10:54 #66720
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
A co třeba komponenta ZOO, v základu je free, ale placená verze má spoustu možností jak si web upravit podle svých potřeb.

03. lis 2010 11:36 #66723
Odpověď od vlada
Nováček
Možná ano. Ale jak jsem se právě koukal, v základu není správce stahování, tedy asi to, co bych potřeboval. A placená verze je moc drahá. Web dělám v "akci Z", tedy zdarma :)

03. lis 2010 13:42 #66726
Odpověď od Bart
Moderátor
Omlouvám se za vniknutí do vaší diskuse. Jen se chci zeptat, zda-li někdo už řešil úřední desku (pro obce) pomocí YOOTHEME ZOO 2 (nejlépe ZOO 2 [2.2 nebo 2.1] PRO)? Zajímalo by mě moc takovéto řešení, neboť vedu taky obecní web. Především přes jaký zásuvný modul je to řešeno (pro ZOO 2). Děkuji

03. lis 2010 13:59 #66729
Odpověď od vlada
Nováček
Nevnikl jsi, naopak je vítán každý k diskusi na téma úřední desky obecních úřadů.

YOOTHEME ZOO 2 je to, co navrhoval Kopeček?

03. lis 2010 14:33 #66732
Odpověď od Bart
Moderátor
strejc napsal:

Nevnikl jsi, naopak je vítán každý k diskusi na téma úřední desky obecních úřadů.

YOOTHEME ZOO 2 je to, co navrhoval Kopeček?

Ano je. Odkaz: ZOO 2.0 .

Powered by Fórum