Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca cart - stavy objednavek

30. bře 2020 19:13 - 30. bře 2020 19:14 #142005
Odpověď od Terei
Návštěvník
Diky za odpověď. Rozumím, ze je složitější, jinak by už to dávno bylo. Mě by stačilo, kdyby se tam dal přidat prázdný řádek, do kterýho bych manuálně dopsal text. Stejně to musím ručně spočítat. Prostě by se pokračovalo v manuálním režimu. Ale samozřejmě jsem rád za to jak to je teď.
Vytvořím novou objednávku a jen zkopiruju fakturační a dodací údaje.
Cela Phoca je úžasná práce.

31. bře 2020 13:51 #142019
Odpověď od Terei
Návštěvník
Tak teď nemůžu dát do kupy číslování objednávek. Když v možnostech fakturace nastavím {orderid} tak dostanu 0002, když to stejné nastavím na stav čekající tak dostanu výsledek 89. Protože to je skutečné ID objednávky. Ale když vygeneruju přílohu v pdf, tak tam se objeví 0091. Nevím kde upravit název pdf, ale potřeboval bych to sjednotit.

Doteď jsem používal {ordernumber} což fungovalo, až na název v pdf.

Díky

31. bře 2020 15:16 - 31. bře 2020 15:25 #142020
Odpověď od H13
Admin
Napiš mi přesně, co kde nastavuješ, v jakým parametru jakou hodnotu.

Globální nastavení má formát pro objednávku, doklad a fakturu, v editaci objednávky lze nastavit manuálně také všechny tři dokumenty

1) Nastavím {orderid} pro objednávku v globálním nastavení

Poté bude číslo objednávky obsahovat pouze ID objednávky a úvodní nuly dle nastavení:


2) Doklad - objednávka bude obsahovat také jen ID:


3) To samé u PDF


Pozor, funguje to pro nové objednávky, ne pro staré. Protože existuje možnost, že každá objednávka může mít manuálně upravené číslo, pak není možné, aby změna parametrů editovala již uložené objednávky (protože by mohla přepsat manuálně vytvořená čísla)

Pokud se dávají proměnné do emailu

{orderid} je čistě číslo objednávky
{ordernumber} je číslo včetně formátu definovaném v globálním nastavení

v našem případě to bude jen číslo (protože jsme v globálním nastavení definovali {orderid} a úvodní nuly:

Order Status - email textu:


Email poslaný:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

31. bře 2020 15:47 #142021
Odpověď od Terei
Návštěvník
To bude ono.

Pár objednávek jsem smazal. Takže místo orderid používám ordernumber ve stavu objednávek. Zkusím to počítadlo v globálním nastavením počítat od 100. A přejít zas na orderid

01. dub 2020 19:45 #142026
Odpověď od Terei
Návštěvník
Hloupej dotaz.

Zajímalo by mě jak je náročný z eshopu Hornbach zjistit u 30 produktu co prodávám skladovost. Nemusí to být přímo propojený s Phoca cart. Jen bych třeba ráno zkontroloval v nějakým XML jestli se něco neblíží nule. Ale vůbec o tom nic nevím, tak podle náročnosti by mě zajímalo kolik by to stálo. Asi by mě stačil jeden produkt a zbytek bych si duplikoval vlastními silami. Bude tam určitě figurovat sku produktů a uložena nejbližší prodejna. Kdyžtak na to někdo mrkněte a řekněte mi, je to tak za 1000kc nebo 10000kc. Aby se to vůbec nějak vyplatilo. Pak bych na to třeba někoho hledal. Diky

www.hornbach.cz/shop/Polokazetova-markyz.../5905358/artikl.html

01. dub 2020 20:32 #142027
Odpověď od Cony
Moderátor
No a máte to XML? Pokud máte adresu XML Feedu, nebo jí mít budete, existují na to už i hotové komponenty. Pokud ne, tak odkud budete dostupnost tahat? Lze to v podstatě vytáhnout i přímo z webu Hornbachu, ale to už nebude tak jednoduché, protože informaci bude nutné nějak "vytáhnout" z hotového HTML.

Powered by Fórum