Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca cart - stavy objednavek

23. bře 2020 17:05 #141942
Odpověď od Bong
Moderátor
Logo se nastavuje v Možnosti Phoca Cart - záložka Obchod. Dejte si přiměřenou velikost, aby k fakturám pasovala.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. bře 2020 08:50 #141943
Odpověď od Terei
Návštěvník
Díky, bohužel stále nic, png, jpg, různý velikosti, stejná chyba. Ale není to nijak důležitý.

TCPDF ERROR: [Image] Unable to get the size of the image: montazemarkyz.cz/images/logo.png

když to vložím přes url s plnou cestou a né jako obrázek ze složky, tak se pdf generuje, ale opět jen s vynechaným místem na obrázek

24. bře 2020 09:29 #141944
Odpověď od Terei
Návštěvník
Ještě mě napadla taková drobnost, lze nějak změnit sazbu DPH na zboží pokud si zákazník do košíku vloží produkt montáž? Protože když prodám zboží bez montáže, tak je na zboží 21, když s montáží tak 15. Jestli to jde, tak si pak projdu dokumentaci a zkusím to prvně sám.

24. bře 2020 11:25 - 24. bře 2020 11:33 #141946
Odpověď od Bong
Moderátor
Mělo by to souviset s přístupností složek. Máte Joomlu správně nainstalovanou? Čistá instalace, nebo odněkud migrováno? Používáte na práci se soubory FTP manager?

Chyba na Google:

TCPDF ERROR: [Image] Unable to get the size of the image

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. bře 2020 10:44 #141948
Odpověď od Terei
Návštěvník
Instalace čistá, ve všech složkách 755, u souborů 644. Ale to není problém. Jen malý detail.

Dneska jsem zjistil, že mi při přidání zboží do košíku nevyskakuje Ajax s vyskakovacím oknem. V možnostech tam ten Ajax s vyskakovacím oknem mám. Zboží se do košíku přidává, ale bez toho vyskakovacího okna to je špatný. V poslední době jsem doinstalovával doplňky pro cookie low, který mají taky vyskakovací okno. I když ty pluginy zakážu, tak problém přetrvává. Na co se mám zaměřit?

Díky

25. bře 2020 12:06 #141949
Odpověď od Bong
Moderátor
No, já se nechtěl dopátrat jestli máte správně oprávnění CHMOD, ale vlastnictví složek a souborů CHOWN, které je, tuším, na gigaserver rozdílné pro FTP a PHP.

Také byste měl mít tu Joomlu mít nainstalovanou v cílovém umístění a ne někde v cizí podsložce nebo subdoméně. Protože pak nemusí spousta věcí fungovat správně.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum