Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca cart - stavy objednavek

26. bře 2020 09:24 #141961
Odpověď od Terei
Návštěvník
Díky, řešil jsem to už včera nahráním komponenty přímo na to.

Teď jsem si všimnul, že mi to vypisuje chybu při porovnání produktů přímo na stránce

Notice: Undefined index: type in /www/zrucneruce.cz/montazemarkyz.zrucneruce.cz/components/com_phocacart/views/comparison/tmpl/default.php on line 87

což je řádek $d = $v;// PRODUCTTYPE

ale porovnání není důležitý, klidně ho vypnu

26. bře 2020 13:11 - 26. bře 2020 13:16 #141963
Odpověď od H13
Admin
Díky za info, notices (poznámky) nejsou chyby, můžeš je vypnout (na produkčním serveru je to doporučeno). Podívám se na to pro příští verzi (kromě type to ještě asi bude vyhazvat problém s zero_price - v příští verzi to bude OK).

Díky.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

26. bře 2020 18:36 #141968
Odpověď od Terei
Návštěvník
Ok díky. Teď se mě trochu blbě zobrazuje tohle vyskakovací okno s porovnáním. V css jsem upravil ten větší div, ale ten co je do něj vnořenej mi nejde. Nikde nemůžu najít width. A navíc na demo pix se to zobrazuje správně a ještě s obrázkem.

26. bře 2020 20:05 #141969
Odpověď od H13
Admin
Nerozumím přesně, co znamená "tohle vyskakovací okno s porovnáním"? Možná by byl dobrej nějakej screenshot nebo link.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

26. bře 2020 20:44 - 26. bře 2020 20:46 #141970
Odpověď od Terei
Návštěvník
To je mi jasný, když to teď vidím. Měl jsem to na ctrlv udělané screenshot. Pak jsem začal dělat večeři rodině, furt do mě všichni něco valili a nakonec tu není. Zítra dodám.

Při kliknutí na přidat do porovnání ikonu grafu vyskočí Ajax s nabídkou na pokračování nebo zobrazení přehledu. Tak se tam pravý tlačítko nevejde a kus ho chybí. Zítra bude screenshot. U večeře mě napadlo si stáhnout Bootstrap CSS min z oficiálního dema, co to udělá.

Na montazemarkyz.cz je to vidět při porovnání produktů.

26. bře 2020 21:06 #141971
Odpověď od H13
Admin
Tam je to úplně špatně, jsou tam dva popupy v jednom:



Je tam 3x nahranej Bootstrap:

1) jednou z šablony Phoca Pix
2) poté z Phoca Cart
3) a také z nějakého pagebuilderu (plugins/system/pagebuilder)

Je potřeba dva ze tří odstranit. V Phoca Cart a Phoca Pix jsou na to parametry (doporučuji ale nechat Bootstrap z šablony - Phoca Pix a nenahrávat ho z komponenty a z toho systémovýho pluginu)


Phoca Pix:


Phoca Cart:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum