Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca cart - stavy objednavek

25. bře 2020 12:17 #141950
Odpověď od Terei
Návštěvník
Na ten chown se zaměřím. Joomla je instalována v cílovém umístění. Logo ve faktuře má nízkou prioritu.

Teď mě trápí víc vyskakovací Ajax, protože jsem chtěl zítra začít propagovat. Přinejhorším skončím v nové instalaci. Ale chtěl jsem se tomu vyhnout

25. bře 2020 16:39 #141953
Odpověď od H13
Admin
Podívej se do Javascript konzole, jestli tam nevyskočí nějaká chyba u toho Popupu, taky zkontroluj, jestli je načtenej Bootstrap, protože ty vyskakovací okna jsou dělaný pomocí Bootstrapu.

www.phoca.cz/documents/16-joomla/704-javascript-conflicts

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

25. bře 2020 16:55 #141954
Odpověď od Terei
Návštěvník
DevTools failed to parse SourceMap: www.montazemarkyz.cz/media/com_phocacart...ootstrap.min.css.map

potřebuju ten bootstrap.min.css.map?

25. bře 2020 19:32 #141957
Odpověď od H13
Admin
Problém na té stránce je jinej, něco vloží před AJAX odpověď nějakej Javascript kód:
Code:
<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> ...



Navíc se nepodaří zkontrolovat token, ale to možná bude tím, že před odpověď se vkládá ten Javascript kód.

Teď budu hádat z křišťálové koule, protože nevím, co a jak to tam vkládá, ale teoreticky by to mohl být nějakej systémovej plugin, kterej vkládá kód do stránky, ale neošetřuje to, aby to nevkládal do typů dokumentu jako je json, xml, raw, a podobně (v našem případe AJAX JSON formát).

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Terei

25. bře 2020 19:37 - 25. bře 2020 19:37 #141958
Odpověď od Terei
Návštěvník
Výborně!!!

po 3 hodinách procházení různých fór a dokumentací to byla moje chyba, kdy jsem ten google analytics přidal za začátek index.php

25. bře 2020 20:09 #141959
Odpověď od H13
Admin
Dá se to vyřešit přes podmínky.

Např:
Code:
$document = JFactory::getDocument(); $docType = $document->getType(); if ($docType == 'html') { // vlozit vlastní JS }

Pokud bude dokument HTML, pak vložit vlastní JS kód, nebo opačně, pokud nebude dokument xxx, pak se vloží vlastní JS. Jde o to, jak se chovají většinou externí části.
Code:
if ($docType == 'pdf' || $docType == 'raw' || $docType == 'json' || $docType == 'xml') { } else { // vlozit vlastní JS }

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum