Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Phoca cart - stavy objednavek

22. bře 2020 15:46 #141927
Phoca cart - stavy objednavek od Terei
Návštěvník
Už dokončují e-shop a zničeho nic se mi každá nová objednávka jeví jako dokončena. Dřív byla čekající a nevím, že bych něco měnil. Dal bych rád nastavil kdy se pošle objednávka v PDF zákazníkovi a tak. Hledal jsem všude možně a určitě to bude na stejným místě, když nemůžu najít ani jedno.

Díky za postouchnuti

22. bře 2020 16:28 #141928
Odpověď od Bong
Moderátor
Nebude to na stejném místě a "samo" se nic změnit neumí. :-)

Hledejte v nastavení Možnosti Phoca Cart - záložka Kalkulace: Pokladna - Výchozí stav objednávky a Výchozí stav objednávky (zdarma ke stažení).

S tou PDF přílohou musíte mít nainstalovánu Phoca PDF a povolený plugin pro Phoca Cart. Pokud PDF nebude správně s českou diakritikou bude třeba doinstalovat i fonty.

Také musíte mít v Phoca Cart - Stavy objednávek povolenu přílohu k emailu u objednávek kde to chcete.


Nainstalujte si Phoca Filter Options System Plugin pak najdete v nastavení libovolného (správně napsaného) rozšíření potřebné nastavení velice rychle.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. bře 2020 16:52 - 22. bře 2020 17:20 #141930
Odpověď od Terei
Návštěvník
Moc díky,

ten stav objednávky jsem vyřešil a abych pomohl dalším, tak zde je řešení.

V pokladně bylo nastaveno výchozí stav objednávky na čekající, ale u způsobu platby jsem tam místo dobírku měl odběrové místo. A pak se atribut přepsal a skákalo všechno do dokončených objednávek. Tato logika je mi jasná až když to vím.

Díky za popostrčení, díky tomu jsem se začal dívat i jinam a dělalo to jen u tohoto typu platby, který jsem měl ještě navíc jako výchozí.

Phoca filter option je parádní

Pdf mi zlobí čeština, doinstaloval jsem i všechny fonty, ale jazyk mi nainstalovat nejde. K dokumentaci jsem se ještě nedostal

22. bře 2020 17:49 #141931
Odpověď od Bong
Moderátor
S tou češtinou se podívejte do nastavení Phoca PDF - Pluginy - PhocaCart Plugin.
Fonty nestačí jen nainstalovat. Musíte také nastavit, kdy a kde se bude ten který používat (záhlaví, zápatí, obsah).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Terei

22. bře 2020 19:46 - 22. bře 2020 19:49 #141932
Odpověď od Terei
Návštěvník
Znovu díky, dal jsem helveticu a je to ok.

Teď mě v PDF vyskakuje nahoře chybová hláška při nákupu bez registrace
Code:
Notice: Undefined property: stdClass::$download_published in /www/zrucneruce.cz/montazemarkyz.zrucneruce.cz/administrator/compone nts/com_phocacart/libraries/phocacart/text/text.php on line 148

22. bře 2020 20:43 - 22. bře 2020 20:46 #141933
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

v Phoca Cart 3.5.0 Beta je to už ošetřený, v Phoca Cart 3.4.0 se musí změnit

Z:
Code:
if ($v->download_published == 1 && isset($v->download_file) && $v->download_file != '' && isset($v->download_folder) && $v->download_folder != '') {
NA:
Code:
if (isset($v->download_published) && $v->download_published == 1 && isset($v->download_file) && $v->download_file != '' && isset($v->download_folder) && $v->download_folder != '') {

na řádku 148

v
administrator/components/com_phocacart/libraries/phocacart/text/text.php

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum