Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca cart - stavy objednavek

05. dub 2020 17:25 - 05. dub 2020 17:33 #142084
Odpověď od Terei
Návštěvník
Díky, teď se ještě musím naučit phpmyadmin 5.6 a poběží to.

jelikož jsem phpmyadmin nikdy předtím neviděl, tak mi to trochu trvalo, ale povedlo se.

05. dub 2020 19:06 #142086
Odpověď od Bong
Moderátor
Zrovna u ostrého shopu není vůbec dobré aktualizovat na vydané Alfa, Beta a RC verze. Vždycky počkejte až se vám možnost automatické aktualizace objeví v nabídce Joomly - Rozšíření: Aktualizace, nebo v Phoca Cart - Rozšíření. Teprve pak aktualizujte přímo tam.

S aktualizacemi překladů v Joomla - Rozšíření: Aktualizace problém obecně není, ani když mají jinou verzi než komponenta. Přesto doporučuju mít třeba instalační balíček někde na PC v záloze. Když by při automatické aktualizaci překladu došlo k nějaké chybě, nebo se třeba omylem zveřejnil nefunkční překlad, tak ať to můžete rychle zprovoznit.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. dub 2020 10:04 #142140
Odpověď od Terei
Návštěvník
Teď jsem si všiml, že se mi u některých produktů zobrazuje navigace. Následující, předchozí produkt. Screen snad není nutný. Ovšem zajímá mě, z čeho to čerpá data. Protože se mi to zobrazuje jen ve dvou kategoriích a ještě tak zvláštně, že třeba jen mezi dvěma produkty z celkových 7. Třeba na www.montazemarkyz.cz/montaz-markyzy

Důležitost nízká. Klidně tu navigaci můžu vypnout úplně, produktů mám málo.

19. dub 2020 22:10 #142142
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, navigace se dá vypnout/zapnout zde v parametru:



Display Navigation (zobrazení navigace v zobrazení produktu)

Teď to testuju a chová se to normálně, předchozí a následující odkazy fungují podle předpokladů :idea:

Jak máš nastavenej následující parameter:


Hide Products (Out of Stock) (skrýt produkty, když nejsou na skladě)?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

24. dub 2020 18:26 - 24. dub 2020 18:26 #142190
Odpověď od Terei
Návštěvník
Skrýt produkty (není skladem) NE
Zobrazit navigaci Ano

Ale chová se to u mě dost podivně, někde to je, někde ne. Možná to může mít nějakou souvislost s tím, že mě nefunguje správně sklad, když se mění kusy, třeba 1 na 0 tak to nezmění hodnotu skladu. Obecně s tím skladem nějak bojuju, asi kvuli cache se mi to nezobrazuje nebo nevim

Třeba teď se snažím nastavit hodnotu "na objednání do 20 dnů" a pořád tam vidím skladem. I v mobilu i v anonymním všude

24. dub 2020 19:08 #142192
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Z povzdálí to sleduji, a myslím že tohle bude ukázkové vlákno výroby webu s Phoca Cart :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum