Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Phoca cart - stavy objednavek

24. bře 2020 11:25 - 24. bře 2020 11:33 #141946
Odpověď od Bong
Moderátor
Mělo by to souviset s přístupností složek. Máte Joomlu správně nainstalovanou? Čistá instalace, nebo odněkud migrováno? Používáte na práci se soubory FTP manager?

Chyba na Google:

TCPDF ERROR: [Image] Unable to get the size of the image

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. bře 2020 10:44 #141948
Odpověď od Terei
Návštěvník
Instalace čistá, ve všech složkách 755, u souborů 644. Ale to není problém. Jen malý detail.

Dneska jsem zjistil, že mi při přidání zboží do košíku nevyskakuje Ajax s vyskakovacím oknem. V možnostech tam ten Ajax s vyskakovacím oknem mám. Zboží se do košíku přidává, ale bez toho vyskakovacího okna to je špatný. V poslední době jsem doinstalovával doplňky pro cookie low, který mají taky vyskakovací okno. I když ty pluginy zakážu, tak problém přetrvává. Na co se mám zaměřit?

Díky

25. bře 2020 12:06 #141949
Odpověď od Bong
Moderátor
No, já se nechtěl dopátrat jestli máte správně oprávnění CHMOD, ale vlastnictví složek a souborů CHOWN, které je, tuším, na gigaserver rozdílné pro FTP a PHP.

Také byste měl mít tu Joomlu mít nainstalovanou v cílovém umístění a ne někde v cizí podsložce nebo subdoméně. Protože pak nemusí spousta věcí fungovat správně.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. bře 2020 12:17 #141950
Odpověď od Terei
Návštěvník
Na ten chown se zaměřím. Joomla je instalována v cílovém umístění. Logo ve faktuře má nízkou prioritu.

Teď mě trápí víc vyskakovací Ajax, protože jsem chtěl zítra začít propagovat. Přinejhorším skončím v nové instalaci. Ale chtěl jsem se tomu vyhnout

25. bře 2020 16:39 #141953
Odpověď od H13
Admin
Podívej se do Javascript konzole, jestli tam nevyskočí nějaká chyba u toho Popupu, taky zkontroluj, jestli je načtenej Bootstrap, protože ty vyskakovací okna jsou dělaný pomocí Bootstrapu.

www.phoca.cz/documents/16-joomla/704-javascript-conflicts

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

25. bře 2020 16:55 #141954
Odpověď od Terei
Návštěvník
DevTools failed to parse SourceMap: www.montazemarkyz.cz/media/com_phocacart...ootstrap.min.css.map

potřebuju ten bootstrap.min.css.map?

Powered by Fórum