Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca cart - stavy objednavek

24. dub 2020 19:13 #142193
Odpověď od Terei
Návštěvník
Tak třeba na konci dostanu Ban jak Kolesa a vlákno se smaže. I vlastní děti na mě zapomenou.

24. dub 2020 20:08 - 24. dub 2020 20:13 #142194
Odpověď od H13
Admin
Tak zkus prvně začít u cache. Zjistit jestli je zapnutá, pokud ano, pak vypnout, atd. Jak jsem psal v jiným vlákně, já osobně používám JOTCache a v tomhle ohledu jsem nějak nezaznamenal, že by to nějak neaktualizovalo data. S cache to asi nebude souviset.

Já testuju a vše OK (kdyby nebylo, tak už se někdo z těch XXX uživatelů dávno ozval):

Nastavení produktu:


Zobrazení při 20 kusech:


Zobrazení při 0 kusech:


Ale pozor, tady bych viděl možný důvod k "nezobrazení správné hodnoty". Toto funguje jen pouze za předpokladu, že parametr: Kontrola skladu je nastaven na ANO. Pokud je nastaven na NE, říkáme tím, že zákazník si může objednat i zboží, které není na skladě a logicky mu tedy nebudeme ukazovat, že položka na skladě není.

Tedy je potřeba to vnímat i v kontextu s parametry. Je to prostě tak, že univerzální eshopové řešení, které má možnosti nastavení různých variant parametrů je potřeba pořádně prostudovat/prozkoumat/otestovat.

Myslím, že ban tady nehrozí, protože tvý otázky jsou prostě věcný. Pokud se tvý příspěvky nebudou týkat světa plavání žen, pak bych v tom neviděl problém :-)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

25. dub 2020 11:04 #142200
Odpověď od Terei
Návštěvník
Díky, tu kontrolu skladu jsem tam neměl zapnutou. To bude ono.

téma plavajících žen tu je obecně hodně opomíjeno.

25. dub 2020 11:34 #142203
Odpověď od H13
Admin

Terei napsal: téma plavajících žen tu je obecně hodně opomíjeno.


To víme všichni, ale je to tak ožehavé téma, jehož otevření by znamenalo pohyb na tenkém ledě a možnost vyvolání nekonečné flame war. Už jen dílčí diskuze na téma jednodílných a dvoudílných plavek by mohla kompletně zavařit databázi tohoto fóra. :-) A to samozřejmě nikdo nechce - raději tedy jen věcně.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

26. dub 2020 01:33 #142209
Odpověď od Cony
Moderátor
Ale tak zas, vzhledem k převážně mužskému osazenstvu, určité dílčí diskuse by to tu mohli oživit :D

03. kvě 2020 10:35 #142292
Odpověď od Terei
Návštěvník

Terei napsal: Je možný nějak skrýt ty výpočty DPH? u té dopravy je to docela matoucí. Zároveň však potřebuju v souhrnu dph, aby se daň z dopravy objevila.



díky, zkoušel jsem poklikat všechno co se dalo.


Pořád zkouším skrýt to DPH. V kterým souboru s php se to edituje? Určitě bude stačit smazat dva řádky a bude to.

Powered by Fórum