Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

16. lis 2010 11:13 #67277
Odpověď od David
Začátečník
Spíše bych to dal jako parametr, ať si každý nastaví zda nové okno nebo stávající.

16. lis 2010 11:24 #67278
Odpověď od vlada
Nováček
Počet stažení-myslím, že jsme se dohodli, že je to nepovinný parametr, který pro uživatele není až tak relevantní. Jemu je vlastně jedno, kdo si ten dokument prohlížel. Je to spíš info pro správce, jaké dokumenty jsou pro občany nejzajímavější. Má podle mě smysl pouze v BE ve správci dokumentů. To je úřední deska, ne bestseller :laugh: (pokus o vtip)

S tím souvisí i téma dalších sloupců.

Nedělal bych jich moc. Tím se zužuje prostor pro ostatní, mnohem důležitější, jako je název či anotace dokumentu. Cvičně jsem vložil reálný dokument a ten měl název přes šest řádek !!!! A to i v současném stavu.

Proto jsem navrhoval využít poslední sloupec v tabulce podle úvahy správce desky. Může si ho nazvat "zodpovídá" a bude si tam zapisovat, kdo dokument vyvěsil. Nebo "odbor" a psát si tam kdo je tvůrcem dokumentu. Nebo "číslo jednací" a psát sem číslo ze spisové služby. Myslím, že nikdo nebude používat všechno najednou. Evidenční číslo neznám, takže se k tomu nemohu vyjádřit. Většinou se svěšené dokumenty vrací do šanonu s projednávanou věcí podle čísla jednacího.

Já bych se slouci hodně šetřil.

Možná by to šlo udělat tak, že by se přidal třeba ještě jeden sloupec se stejnou funkcí, pokud by stávající opravdu nestačili, ale zase správce desky by si ho při konfiguraci mohl "vypnout" a nezobrazovat, pokud by ho nepotřeboval, aby měl víc místa na ostatní položky.

16. lis 2010 11:26 #67279
Odpověď od Cufe
Admin
Davisek napsal:

Spíše bych to dal jako parametr, ať si každý nastaví zda nové okno nebo stávající.


Jj, souhlasím, implicitně nastaven do nového okna ;)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

16. lis 2010 11:31 #67280
Odpověď od Zdenda42
Začátečník
Souhlas se strejcem i cufem v jednoduchosti je síla a ještě modul posledí na úřední desce a je to naprosto dokonalý

16. lis 2010 11:33 - 16. lis 2010 11:36 #67281
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Jenom pro zajímavost, takto vypadá iMunis eDeska od firmy Triada, která nabízí SW pro obce.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::
Přílohy:

16. lis 2010 11:46 #67282
Odpověď od vlada
Nováček
No vida. A není tam nic víc, než co diskutujeme tady. A na menším prostoru, přehlednější, určitě editovatelné přes kaskádové styly,.... :)

Powered by Fórum