Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

16. lis 2010 11:54 #67284
Odpověď od vlada
Nováček
test FE - v IE 6 jsou oříznuté konce tabulek - nejspíš chybná interpretace šířky prvku.

A koukám, že nevidím žádnou kategorii. Asi jsem zase natrefil "aktualizaci" :woohoo:

16. lis 2010 12:11 #67285
Odpověď od Cufe
Admin
Co tady tato verze?

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

16. lis 2010 12:45 #67288
Odpověď od Dan
Začátečník
Připojuju se s prosbou o zachování jednoduchosti a přehlednosti! Více sloupců znamená méně místa na stránce. Více různých variant a atributů může vyděsit úředníka, který bude dokumenty vyvěšovat ;)) Zákon příliš nároků na e-desku nemá, takže proč bychom to měli komplikovat? Na to nám stačí zástupci lidu v parlamentu ;))

Pokud bychom zde chtěli mít spoustu (pro lidi většinou nedůležitých) údajů, tak bych volil tuto variantu:
název dokumentu = odkaz na detail dokumentu, kde bude vše vypsané + odkaz na dokument. Koho by nezajímaly detaily, tak bych mu ponechal možnost otevřít dokument přímo ve sloupci "soubor".

16. lis 2010 20:16 #67312
Odpověď od Datlik
Uživatel
urednika bych nedesil - pokud to pujde, tak by tam mohlo byt neco jako hlavni nastaveni, ktere by se do kazdeho zaznamu prebiralo - takze admin by to nastavil podle predstav a potreb dane obce a kdyz by chteli neco zmenit, tak by museli za adminem a aspon by mel admin co fakturovat :-)

mozna to tu uz nekdo zminoval, ale "Sejmuto" by bylo dobre bud aby bylo prazdne pokud zadany datum jeste nenastal nebo bych to pak prejmenoval na "Visi do"

&existuje neco jako roadmapa? :-)

jinak tomuhle projektu fandim, tesim se na nejakou verzi ke stazeni a pridavam se k tem, kteri jsou ochotni se odvdecit nejen slovy, ale i necim vic ;-)

17. lis 2010 03:06 #67326
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Aktualizace:
1. opravena chyba při archivaci/odarchivaci v BE
2. zvětšeno pole pro název záznamu (pokud by nestačilo, je možné ho ještě zvětšit)
3. přidáno pole pro Jednací číslo, vyplňovat dle potřeby
4. přidáno nastavení pro dva volitelné sloupce, zatím je u nich možné nastavit 3 parametry, ale není problém další přidat
5. zkoušel jsem FE v IE6 a žádný problém jsem nezaznamenal

Možnost nahrávání více soubor jsem zatím odložil, neb o něj není většinový zájem. Třeba v nové verzi :-)

Tak nevím, jestli jsem už splnil všechno, kromě té filtrace a archive ve FE.

17. lis 2010 19:19 #67337
Odpověď od Ondra Cimfl
Začátečník
Houbáku, napadla mě ještě jedna věc, jestli by se nadalo vymyslet to, že při zakládání nového dokumentu by se dalo vybrat z nadefinovaných kontaktů (šlo by to udělat z kontaktů v Joomle? :dry: ) jméno zodpovídající za dokument?

Né vždy, je ten kdo administruje Joomlu, ten úředník, který má dokument na starosti na úřadě.
Zrovna můj případ, ženský na obci to vyřizujou ale já dělám obecní web a vyvěšuju věci na desku. A nedělám si iluze, že je zaučím v tomhle dělat :P

Powered by Fórum