Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Odkud jste? Potkáme se, budeme spolupracovat?

01. bře 2015 16:00 #120508
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Karle, díky za názor, ale moc mu nerozumím. Na workshop zahradníků se také nechystám, možná záměna fóra.

MaK.

--- -- -

01. bře 2015 16:09 #120509
Odpověď od Cony
Moderátor
karel:
Nemyslím si, že je tohle pokus o "zasazení vlastní jabloně" nebo o kritiku "zahradníků". Spíš mi to přijde jako pokus právě o ono oživení zahrádky :) Pokud na to má MaK chuť a nervy je to myslím záslužná činnost, která by třeba mohla i JoomlaPortálu prospět (možná, neumím to úplně posoudit)...

01. bře 2015 16:44 - 01. bře 2015 16:46 #120510
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Karel0 asi chtěl říct, že je lepší si vypěstovat svoji Jabloon a nikomu nedat kousnout. Ale až začne schnout jedna větev, bude rád za fóŕum i pomoc dalších zahradníků....
Nechci to hrotit, ale je to dneska tak. V osmdesátých létech se potkávaly party nadšenců počítačů a ochotně předávaly znalosti a zkušenosti. Dneska to většina lidí dělá komerčně, proč by tedy něco pustil? Já to beru tak, že někdy potřebuju poradit, když můžu poradím dalším. O to víc si cením zahradníka, který chce sadit svoje jabloně do společného sadu. Jsem rád, že je tohle fórum, aspoň jaké je. Schválně jsem včera koukal na Drupal a Wordpress. Drupalisté mají hoodně staré příspěvky na fóru, podobně CMSMS. Na tom Drupalu mají jen dobře zpracované návody a problémy. Myslím, že naše zahrádka nevypadá tak špatně.

01. bře 2015 16:52 #120511
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Jo, asi něco takového chtěl říct. Jak jsem uváděl už v 1. příspěvku, jsem moc rád za toto fórum.

Osobně nemám problém s placením za informace, kupuji si je pravidelně, nevidím na tom nic špatného. Raději zaplatím např. 500 CZK za perfektně sestavené podklady než to x hodin lovit po všech čertech a po kouskách. Je to samozřejmě každého věc, někdo raději volí dobrodužnou, zato zase levnější, cestu.

Nijak bych to nehrotil, 1000 lidí, 1000 názorů, pohoda.

MaK.

--- -- -

01. bře 2015 19:13 - 01. bře 2015 19:15 #120516
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Mariánovo "setkání zahradníků" podporují, a nepovažuji ho za "pokus zasadit vlastní jabloň", a i kdyby, naopak to prospěje k rozšíření jabloní v Čechách.
Naopak jsem chtěl poukázat, že "zdechlou" "jabloň" nemusí nutně udržovat "při životě" jen "Děda Honza", protože ji zasadil, ale i my (více či méně zkušení) "zahradníci", i když roste třeba na "Dědy" pozemku a "jablka nejsou jenom moje".

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

27. kvě 2015 09:46 #121930
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Fíha, to to letí!
Průběžně informuju, že Joomla setkání mám stále v plánu. Jen mi do toho skočily nějaké cesty do zahraničí + pár větších projektů.

- Předpokládaný termín: konec června nebo začátek července 2015. Budete ještě v CZ nebo už někde u moře?
- Místo: srdce Českého ráje - Turnov nebo okolí
- Vstupné: podle skladby témat a nákladů na uspořádání akce

Nástřel témat:

1) Copywriting, optimalizace textů, meta data (jak s nimi pracovat)
2) Obsahový marketing & blogování
3) Emailing + jak jej rozjet, jaké jsou možnosti
4) Jak sestavit cestu zákazníka, implementace prodejního automatizovaného systému (landing page / squeeze page, sales page)
Témata budu dál upřesňovat.
5) Nějaké další nápady? Přispějete něčím vy?

Fajn jarní dny!

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum