Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea Odkud jste? Potkáme se, budeme spolupracovat?

10. zář 2015 13:00 #123345
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Jj, statistika nuda je...já třeba v celé Plzni neznám jiného Joomlaře, který by byl na té úrovni, že by si programoval vlastní rozšíření :-).

10. zář 2015 14:19 - 10. zář 2015 14:20 #123347
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Těch, co si programují svoje rozšíření, asi tolik není, ale já bych se rád klidně sešel i s těmi, kteří staví Joomla weby bez vlastního programování. Probrat, jak řeší správu uživatelů, ochranu proti prolomení, různé tipy a triky, které mě nenapadnou i třeba návaznost na marketing, SEO - prostě příklady z praxe, které fungují. Něco ve stylu prezentace Ondřeje Šťovíčka na JoomlaDay:

10. zář 2015 14:36 #123349
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Čau Joomláci, těší mě, že se toto vlákno zase trochu rozjelo. Aktualizuji můj srazový příspěvek, trochu jsem jej upravil a zjednodušil. Prosím o odpovědi, tipy, komentáře.

- Předpokládaný termín Joomla srazu: konec září či říjen 2015.
- Místo: srdce Českého ráje - Turnov nebo okolí, zřejmě salonek nějaké restaurace
- Vstupné: podle skladby témat, nároků spíkrů a nákladů na uspořádání akce

Za mě - mohu povyprávět na témata:

1) Copywriting na Joomle + tipy pro optimalizaci, využití meta dat (1 hodina).

2) WORKSHOP - Úvod do obsahového marketingu - co to je, k čemu je, přínosy i nevýhody, čím a jak začít, co všechno k tomu potřebujete, jak postupovat (1 hodina).

V rámci bodů 1 a 2 také představím, jak na Joomle 3 provozuji svůj pracovní web www.mariankabele.com , jaké doplňky používám, jak jsem si Joomlu "ohnul" a propojil s dalšími nástroji.

Chcete-li, přihoďte prosím 1-2 témata, o nichž byste mohli povyprávět vy. Cca 1 hodinku na 1 téma.

Těším se na komentáře.

MaK.

--- -- -

14. zář 2015 07:41 #123370
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Já mohu ukázat to, co používám: AdminTools, RSForm, SP Page Builder, Helix 3.

16. zář 2015 17:40 #123428
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Super, Martine, to zní fajn. Tak to už jsme 2!

Stačí to pro setkání Joomlistů nebo se přidá ještě někdo další? :-)

MaK.

--- -- -

16. zář 2015 17:47 #123429
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Ale ber to s rezervou. Abych při prezentaci nezjistil, že většina toho o tom ví víc než já :)

Powered by Fórum