Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nové fórum pro Jomlaportal

13. úno 2007 10:57 #15863
Odpověď od Michal
Uživatel
No jasne, ze si nemyslim, ze ho jednou nainstaluju a ono mi pobezi donekonecna. Prave proto se ptam. To forum souvisi s cestovanim, ktere ja mam rad. Bohuzel (teda spis bohudik) hodne cestuju a tak by na to nebyl cas. Samozrejme ze je mozne nekoho na to sehnat, ale tohle forum bude ma srdcovaka, takze nebude vydelavat,spise ho budu dotovat. A to jen tak nikoho zajimat nebude...za darmo kure nehrabe. Zatim jsem se teda moc neptal, ale moc v to neverim....tezko najdu nejakeho srdcare, jako jsem ja:-)

13. úno 2007 11:51 #15865
Odpověď od Trevi
Uživatel
djx1 napsal:....nebot u toho nechci (ani nemuzu) sedet kazdej den a vyjanet spamboty...[/quote]

Tak to nevim, jestli bude to prave orechove pro tebe. Ja mam PHPBB uz par let a mam tam asi 5 ochran proti spamu, ale porad se tam cas od casu objevi. Je to boj s vetrnymi mlyny.

Ale co se tyce meho nazoru na toto forum, tak se mi zda hodne neprehledne, na joomla.org a joomla.sk asi vedi, proc pouzivaji SMF...tim nechci nic rikat :)

13. úno 2007 11:53 #15866
Odpověď od Trevi
Uživatel
djx1 napsal:

No jasne, ze si nemyslim, ze ho jednou nainstaluju a ono mi pobezi donekonecna. Prave proto se ptam. To forum souvisi s cestovanim, ktere ja mam rad. Bohuzel (teda spis bohudik) hodne cestuju a tak by na to nebyl cas. Samozrejme ze je mozne nekoho na to sehnat, ale tohle forum bude ma srdcovaka, takze nebude vydelavat,spise ho budu dotovat. A to jen tak nikoho zajimat nebude...za darmo kure nehrabe. Zatim jsem se teda moc neptal, ale moc v to neverim....tezko najdu nejakeho srdcare, jako jsem ja:-)


nedokazu si predstavit, ze by neco bylo moje srdcovka a pak se o to nestaral, byt treba nemas cas. Pokud to je tvoje srdcovka, tak ten cas si najdes.

13. úno 2007 11:59 #15867
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No čas a přítomnost u kompu jsou dvě rozdílné věci. Moje srdcovka je joomlaportal a taky je poslední dobou vidět, že nemám tolik času:-/

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

13. úno 2007 14:07 #15874
Odpověď od salec
Uživatel
djx1 napsal:

Jojojooooo...to je ono....Doufam, ze se admini rychle vyspi a povolej to:-)
A jako shop s vodnima dymkama...hmmmmm. Tam jeste jednou zavitam:-)))

A jeste neco...mozna jste nezaregistrovali. Jak si myslite, ze je to s timhle forem a se zabezpeceni? Je to lepsi nez PHPBB? Koupil jsem si tedka peknou domenu a chci tam rozjet forum (zatim jen forum) a hledam nejake spolehlive, nebot u toho nechci (ani nemuzu) sedet kazdej den a vyjanet spamboty...


Třeba budeš první zákazník v eshopu až to spustím ;-)

13. úno 2007 14:16 #15875
Odpověď od salec
Uživatel
tady je možno stáhnout to co jsem dopřeložil a je to komplet všechno v zipu, není potřeba jinde stahovat

www.joomlaportal.cz/component/option,com...unc,fileinfo/id,165/

Powered by Fórum