Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nové fórum pro Jomlaportal

09. led 2007 13:35 #14503
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Ahoj fórum měnit budu, jen bych chtěl stávající příspěvky přemigrovat do SMF, zamknout je a dát je pod položku archiv... Ale neměl jsem čas to víc vyzkoumat, respektive, obávám se, že to nejde:-(

Už jsem to tu asi dvakrtá popisoval a nikdo neporadil.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

13. led 2007 21:25 #14610
Odpověď od Longfly
Uživatel
Čiao, Tak jsem zkoušel to rozdělení a je fakt že v nastavení nebylo nic co by mě trklo. Na simple machines jsem taky nic neobjevil. Je možný, že jsem něco přehlídnul...
Ty kategorie pod sebe nejdou, jediný co jde je vkládat pod sebe diskuse, ale to asi není nic nového.:angry:

SEO, WEBY, GRAFIKA. Hledám práci externě.

14. led 2007 18:20 #14624
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Díky za Tvůj čas. Mám ještě nějaký nápad, tak ho vyzkouším.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

14. led 2007 19:54 #14625
Odpověď od tylik
Uživatel
Ja by som mal taky napad:

Ze naco chcete robit fora dva? Na joomla.sk je swf forum..hodte sem link a play

14. led 2007 20:05 #14627
Odpověď od HonzaG
Moderátor
na joomla.sk nemají fórum ve flashi.

Krom toho nechápu kam chceš dávat jaký link a na co?

Měl bych jednu prosbu i na dobudúce: Piš své zprávy tak, aby měly hlavu a patu. Tyhle výkřiky do tmy jsou na nic.


HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

12. úno 2007 16:46 #15813
Odpověď od salec
Uživatel
mno mi se to forum SMF s bridgem i líbí, jen to chce doladit, právě to testuji na www.salec.eu/forum/20 omluvte proto zbytek ebu, v některých místech mi to rozhodilo menu a nemám zrovna vhodný template, protože je malý na šířku, češtinu jsem do toho dostal tak, že jsem ve složce Themes/default/languages přepsal soubory s češtinou, musel jsem odstranit pomlcku Admin.czech-utf8.php na Admin.czechutf8.php a to u vsech souborů, kde to bylo, snad to bylo správné řešení.

Powered by Fórum