Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nové fórum pro Jomlaportal

13. lis 2006 12:17 #13376
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Konečně konstruktivně, a co používáš Ty? Máš nějaké úpravy, hacky, moduly ... Nechce se mi zase všechno vymýšlet a pak koukat, jak to masivně lidi nasazují na dalších webech. Takže pánové podělte se..

HonzaG

Co se týče starých příspěvků, tak tam problém nevidím ani v jednom případě. Staré fórum do SMF nějak dostanu a zamknu a vyhledávat se v něm bude buď vůbec nebo speciálně. Spíš to vidím, že první budou příspěvky z aktuálního fóra a pod ním ze SMF...

Ale pravda taky je možnost nic neimportovat a provozovat joomlaboard jako offline a SMF jako online... s tím, že joomlaboard bude jen ke čtení. Ale tohle mi přijde jako drobnosti, které nějak vyřešíme:-)

Příspěvek editován: honzag, v: 13/11/2006 12:20

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

13. lis 2006 12:40 #13378
Odpověď od Aramon
Uživatel
No, pár modulů jsem pouzival, asi jako nejuzitecnejsi mi prijde moznost skryt odkazy pred neregistrovanymi uzivateli, pripadne hack pro zobrazovani reklamnich baneru mezi prispevky (bez propagace to dnes nejde a joomlaportalu by reklama slusela, aby se o nem vice lidi dozvedelo), samozrejme v kontaktech pridani SKYPE, pripadne v threadech s radami kouzelne tlacitko DĚKUJI, ktere lze pouzit, pokud nekomu rada pomuze bez nutnosti psat prispevek a flamovat tak.
Uzitecny je i ImageShack mod, pro prime nahravani obrazku do tohoto "obrazkoveho hostera" pro potreby diskuzniho fora.

Mozna by se nasly i dalsi,ktere by bylo mozno pouzit, muzu, pokud bude zajem, vyzkouset vsechny vhodne, pak tu dat jejich popis, co ktera dela, a muzeme klidne hlasovat o tom, ktere se pouziji.

Kdyz mi nekdo poradi, pouzivam tlacitko "Odpovedet", napisu "Dekuji" a dam "Odeslat" :-) A jak jsi na tom ty?

13. lis 2006 12:47 #13379
Odpověď od Longfly
Uživatel
Nevim jak je to s češtinou pro komponentu, ale pro smf čeština je, takže první pohled už není tak jasný :lol: Mno možná že se dá použít pro oba typy...dneska teda melu. Vejkend byl hold krutej:blink:

Příspěvek editován: Laiwis, v: 13/11/2006 12:49

SEO, WEBY, GRAFIKA. Hledám práci externě.

13. lis 2006 12:53 #13380
Odpověď od tylik
Uživatel
a co tak phpBB?


Ked to chcete externe tak to by bola lepsia volba podla mna.

A dokonca teraz vznikli nove bridge s Joomlou+moduly ako posledne komentare a podobne..

13. lis 2006 13:32 #13381
Odpověď od Aramon
Uživatel
tylik napsal:

a co tak phpBB?


Ked to chcete externe tak to by bola lepsia volba podla mna.

A dokonca teraz vznikli nove bridge s Joomlou+moduly ako posledne komentare a podobne..


si delas prdel? nejnebezpecnejsi forum, ktere kdyz vyjde nova verze tak za tri hodky je hacknuto???

nene, phpbb je nejhorsi volba,ktera existuje...

A navic se tu nebavime jaky druh fora, ale kterou verzi...jeste ze tu ty prispevky jsou a muze si je kazdy precist :P

Kdyz mi nekdo poradi, pouzivam tlacitko "Odpovedet", napisu "Dekuji" a dam "Odeslat" :-) A jak jsi na tom ty?

13. lis 2006 20:34 #13398
Odpověď od tylik
Uživatel
Mozno tie starsie verzie boly hacknutelne , ale teraz to je uplne inac...

Nove verzie su nepoviem ze nechacknutelne ale nieco v tom zmysle, o tom svedcia posledne vysledky.

Powered by Fórum