Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nové fórum pro Jomlaportal

12. úno 2007 23:42 #15839
Odpověď od Michal
Uživatel
No vejde...ale roluje se...coz by bylo pro forum jeste vice neprehledne.

Nejlepsi by bylo, kdyby se to opravdu otevrelo v novem okne...jako klasicke SMF.
Jinak, ted jsem koukal na jejich stranky a moc se mi libi. Asi ho zitra vyzkousim. Ale jestli ho nedostanu do noveho okna (pripadne do puvodni stranky, bez postranich sloupcu), tak to nebude mit cenu. Me to forum pak prijde opravdu neprehledne. Sirka fora cca 800 mi prijde idealni

13. úno 2007 01:03 #15841
Odpověď od salec
Uživatel
Tak teď už mi to celé běží v češtině, dalo to pěkně zabrat a musel jsem i něco přeložit a taky jsem přeložil rules, ale ne úplně komplet můžete nyní nakouknout na www.salec.eu/forum/ a nebo přes www.salec.eu a odkaz Diskuzní fórum jsem to pořešil novou stránkou s tímto fórem prozatím.

13. úno 2007 01:05 #15842
Odpověď od salec
Uživatel
honzag napsal:

a kde jsi to admin.czech získal?

HonzaG


doporučil mi kamarád Trevi ;-)
cestina www.simplemachines.org/download/index.php?languages;lang=czech

pokud by byl zájem napíšu k tomu nějaké poznatky co si pamatuji a předám to co jsem upravil a dopřeložil.

13. úno 2007 02:41 #15844
Odpověď od salec
Uživatel
Tak jsem k tomu právě napsal nějaký ten manuál a nahrál sem na server tu verzi i češtinu, kterou jsem upravil tak, aby běhala, snad ji brzy administrároři schválí ;) Nahodil jsem to do komponent i když komponenta je jen ten bridge, který jsem stejně nevyužil.

Je to můj první výtvor tak omluvte případné nedostatky, snad to někomu pomůže a usnadní práci, já se s tím drbal dost dlouho.

13. úno 2007 10:26 #15853
Odpověď od Michal
Uživatel
Jojojooooo...to je ono....Doufam, ze se admini rychle vyspi a povolej to:-)
A jako shop s vodnima dymkama...hmmmmm. Tam jeste jednou zavitam:-)))

A jeste neco...mozna jste nezaregistrovali. Jak si myslite, ze je to s timhle forem a se zabezpeceni? Je to lepsi nez PHPBB? Koupil jsem si tedka peknou domenu a chci tam rozjet forum (zatim jen forum) a hledam nejake spolehlive, nebot u toho nechci (ani nemuzu) sedet kazdej den a vyjanet spamboty...

13. úno 2007 10:39 #15859
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No v základu Tě vyvedu z omylu, pokud si myslíš, že nahodíš fórum a nebudeš se o něj starat. Žádné fórum není bez chyb apodle počtu nasazení se zvyšuje i prevděpodobnost, že lidi objeví nějaké dírky. No a na Tobě je, aby jsi je zavčasu záplatoval...

Takže jestli SMF nebo phpBB je věc Tvé volby a zvolil bych podle toho, které se mi víc líbí.

Pravda, že phpBB mělo několik hackerských epizod (asi jako Joomla), ale většinou to byly právě fóra, která nereagovala na zprávy o nebezpěčí.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

Powered by Fórum