Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nové fórum pro Jomlaportal

13. lis 2006 21:12 #13401
Odpověď od vito
Uživatel
Jsem určitě pro SMF a bridge. Pro SMF je čeština a jak už tady někdo výše poznamenal, určitě to bude lepší s doinstalováním modulů a aktualizací.

14. lis 2006 00:52 #13414
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No pokud je čeština pro SMF, tak by měla být víceméně použitelná i pro komponentu, která ze SMF vychází, ne?

Hláška "Určitě to bude lepší" není zrovna to co bych rád. Ale jak sleduju, tak je zde zatím jediný člověk, který SMF někde někdy používá, nebo používal:-/

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

19. lis 2006 20:34 #13553
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
pouzivam SMF pres bridge dlouho..je to styl..me vyhovuje o komponente jsem nevedel..se SMF bridge mam jediny problema to pri logout,kdyz se pouziva login_SMF modul..neustale me to hlasi session chyby a spatne to odhlasuje,ale mam miliony projektu,tak jsem to nejak hloubeji neresil..

19. lis 2006 21:15 #13554
Odpověď od HonzaG
Moderátor
A co vyhledávání ve fóru z prostředí joomly a SEO, to s použitím bridge funguje?

Dál jsem se chtěl zeptat, protože to teda už zkouším testovat, jak docílit více úrovní kategoriíí

Myslím tím:
Hlavní kategorie 1
kategorie 1
podkategorie
vlákno diskuze A
vlákno diskuze B
kategorie 2

Hlavní kategorie 2

Jde to s nějakým pluginem nebo nějak jinak?

Předem díky za pomoc

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

26. lis 2006 13:17 #13752
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Pánové, tak jsem vyzkoušel SMF a bez problémů jsem do něj namigroval i příspěvky z joomlaboardu.

To Aramon: Super že někdo má se SMF i zkušenosti:-) Můžreš mi prosím poslat nějaký seznam rpozšíření, co jsi už vyzkoušel? Hodil bych je na testovací site.

Ale otázka na kteoru jsem dosud nedostal odpověď na ten počet do sebe vnořených kategorií. CHtěl bych vzít stávající fórum a dát ho do kategorie OLD, ale v základní instalaci SMF to zatím nedokážu. Poradí někdo?

Předem díky

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

09. led 2007 13:26 #14502
Odpověď od Longfly
Uživatel
Jak si na tom se změnou fóra? Já se taky hrabu v smf administraci. Použil jsem smf s componentou.
Bude se fórum měnit nebo ponecháš stávající?

SEO, WEBY, GRAFIKA. Hledám práci externě.

Powered by Fórum