Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Čeština, admin sekce

21. čvc 2012 21:53 #95789
Odpověď od Jindra
Začátečník
Problém už jsem vyřešil. Zneveřejnil jsem drobečkovou navigaci a už je vše bez problému. Sice to nechápu, ale problém vyřešen.
Přesto moc děkuji za rady :)

04. srp 2012 16:39 #96069
Odpověď od Filip
Uživatel
Také řeším problém s instalací češtiny. Instaluju ze zde uvedeného odkazu, ale stále mi to píše, že nebyl nalezen instalační soubor. To je zvláštní, protože instalační soubor tam je. Zkiušel sem několik verzí čweštiny, ale nefunguje ani jedna. Nevíte, v čem by mohl být problém?

04. srp 2012 16:57 #96070
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud vám něco nejde nainstalovat, objeví se nějaká hláška. Jaká? To je to podstatné.

Instalujte vždy jen poslední češtinu určenou pro vaši verzi Joomly.

Instalovat lze čtyřmi způsoby, zkusil jste všechny?

Nahrát soubor s balíčkem
Instalovat ze složky
Instalovat z URL
Ručně přes FTP

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

04. srp 2012 17:02 #96071
Odpověď od Filip
Uživatel
Unable to find install package - hláška, kterou mi to zobrazuje. Nefunguje ani jeden způsob instalace, zkoušel sem je všechny. Problém by mohl být možná v tom, že mám staženou joomlu včetně templatu. Jinak mě nic nenapadá a vše se zdá v pořádku.

04. srp 2012 17:10 #96072
Odpověď od Bong
Moderátor
Ručně přes FTP jste nezkoušel, to totiž funguje vždy.

Být vámi najdu si nějaký slušný hosting pro Joomla. Čtěte a hledejte: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/advs...name=1&childforums=1

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. zář 2012 15:44 #97696
Odpověď od jenik
Uživatel
Kdy bude cestina pro 2.5.7?

Powered by Fórum