Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Čeština, admin sekce

14. čvc 2012 10:31 #95550
Odpověď od Jiri Hasa
Nováček
Tak se omlouvam, pricina je asi v nastaveni prohlizece, instaloval jsem win 7 a nejnovejsi firefox, kde to ukazuje admin v anglictine, ale explorer ukazuje admin v cestine, tak s tim jsem se jeste nesetkal ve firefoxu mam jazyk stranek cestina, takze dalsi zahada.

14. čvc 2012 12:12 #95553
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud máte češtinu pro administraci nastavenou v profilu uživatele, nemůže se to měnit podle prohlížeče.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. čvc 2012 18:18 #95573
Odpověď od Jiri Hasa
Nováček
Chrome, Explorer - čeština - Firefox - angličtina, fakt záhada. Firefox nejnovější verze 13.0.1

15. čvc 2012 23:19 #95579
Odpověď od Bong
Moderátor
Toť záhada veliká...

V globálním nastavení je výchozím jazykem čeština?
V profilu uživatele (pod kterým se přihlašujete) je výchozím jazykem čeština?
PC odkud se připojujete má české Windows, atd...?

Pokud jsou všechny odpovědi "Ano", netuším co s tím. Ještě jedině, že byste zkusil (nevím důvod): www.bongovo.cz/component/content/article...-joomla-2-5-pres-ftp

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. čvc 2012 11:45 #95585
Odpověď od Jiri Hasa
Nováček
Diky za reakce. Vše ano co jste napsal. Uvidim zda s tim neco pujde udelat :)

18. čvc 2012 11:22 #95651
Odpověď od Jindra
Začátečník
Zdravím, řeším podobný problém. Jen opačně. V administraci se mi zobrazuje čeština, ale na stránkách mám angličtinu. Ale jako výchozí mám všude nastavenou češtinu.
Četl jsem celé vlákno a vyzkoušel všechny rady zde uvedené, všechno mám ale nastaveno správně..
Chtěl jsem vyzkoušet i jiné prohlížeče a zde jsem narazil na další problém, ve firefoxu se mi stránky zobrazí (i když v angličtině), v chrome mi vyskočí okno - příliš mnoho přesměrování a explorer nenačte stránku vůbec. Jsem z toho pěkně zmatený. Nemáte někdo nápad?

Powered by Fórum