Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Idea Phoca Cart

25. čvc 2016 00:00 #127706
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Zdravím ve spolek,
omlouvám se, že Vám vstupuju do akademické debaty, ale pokud se bavíme o implementaci jakékoliv služby, mně jako zákazníka by zajímalo několik drobností:
- obchodní podmínky
- subjekt, který službu provozuje
- délka fungování služby a její spolehlivost

Pokud jsem správně pochopil, tak se nám o pár stránek dřív kolega MaXoft čílí, že mu byla smazána reklama, kterou jako reklamu nepovažuje a teď tu usilovně vymýšlí další podrobnosti této doposud neexistující služby. No i jako PR mi to přijde dost ubohé. Takže bych doporučil - poukazuj na něco, co už funguje. Takových ´"služeb" je opravdu dost a přehlednějších

Add H13 - jestli chceš inspirace, napiš mi a neztrácej tu čas Flame. O platebních branách mám aktuálně velmi podrobný přehled a provize přes 3 % za platbu je fakt moc

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

25. čvc 2016 00:37 - 25. čvc 2016 00:43 #127709
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

O platebních branách mám aktuálně velmi podrobný přehled a provize přes 3 % za platbu je fakt moc

Poplatek na PayPalu (pokud počítáme průměrný obnos) se pohybuje kolem 5 - 10%, to je prostě fakt, ne akademická debata:
  • - ano, to je skutečné procento nákladu, včetně fixní sazby - fixní sazbu musíte zaplatit, tu vám nikdo neodpustí - počítat náklady bez fixní sazby je stejné, jako počítat splátky hypotéky za pomocí hrubé mzdy
  • - bavíme se o platbách 5 - 20 EUR - dá se říct, průměrné platby, neberu v potaz vyšší obnosy stejně jako menší obnosy - to bychom se mohli limitně blížit na jedné straně nule (vysoké částky), na druhé straně nekonečnu (mikroplatby)
    Mikroplatby jsou ale mnohem běžnější, pro vysoké částky se většinou nepoužívá platební brána, ale bankovní účet.
  • - a jak jsem psal v předchozích postech, pokud se započítá kurs pro převod cizí měny, výsledné procento je mnohem vyšší

Ale, ... já neřeším, jestli je to moc, málo, nebo kdo má míň, víc, a pod. - jen jsem prostě vložil údaje z praxe - vztahuje se to k případu, kdy jsme porovnávali skutečné náklady.

Add H13 - jestli chceš inspirace, napiš mi a neztrácej tu čas Flame.

Ok

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

25. čvc 2016 00:39 #127710
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
HonzoG, myslím, že GoPay má vše popsané na svém webu. Pardon, ale pochopil jsi to zřejmě nesprávně. Žádnou reklamu jsem nevkládal. Pouze odkazy na služby týkající se tématu. Nejsem jejich tvůrcem, autory neznám. Pokud jsem se "čílil", tak kvůli tomu, že admini mažou linky a příspěvky, aniž by si zjistili fakta. Jde o princip, připomíná mi to cenzuru z dávných dob.

I kdyby šlo o "reklamu" (nešlo, viz výše), tak z pozice čtenáře, týká-li se tématu (týkalo), bych ji rád viděl. Pokud je zde na fóru něco zakázané, bylo by dobré zakázané akce, či akce, které jsou povolené jen se souhlasem adminů, někam sepsat. Zabrání to případným dalším nedorozuměním o to, co je a co není reklama.
---
Máš-li nějaký aktuální přehled ověřených platebních bran, které jsou vhodné pro český trh, v češtině, prosím také o info. Pár jich sice znám, ale určitě ne všechny. Budu ti vděčen, díky.

MaK.

--- -- -

25. čvc 2016 01:07 - 25. čvc 2016 01:37 #127711
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

myslím, že GoPay má vše popsané na svém webu

myslím, že tady nešlo o systém GoPay, ale o linky na zatím neexistující službu (tuším s****e shop) a ty zřejmě do tohoto vlákna nepatří

Protože zatím nefungující služba s****e shop o komponentě Phoca Cart nikde nepíše, tak by bylo možná dobrý, aby ani komponenta Phoca Cart nepsala o nefungující službě, nebo, aby se s ní nějaka spojovala.

Dovolil jsem si ten název té služby vyhvězdičkovat. Pokud jsem něco špatně pochopil nebo udělal, a pod., tak se na mě prosím obraťte do PM. Snad je vše OK.

A nadále platí, zatím pracuji na komponentě samotné, tedy jde hlavně o to, pokud někdo chce pomoct, nahlásit bugy, případně vylepšení pro komponentu samotnou. To by mi teď hodně pomohlo.


Děkuji.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

18. říj 2016 01:41 #128808
Odpověď od H13
Admin

Může klidně 6ks různých vín, ale taky třeba jedna krabice 6x stejný kus a druhá 6x 6 různých kusů. V každém případě celkový počet by měl být 6, 12, 18 atd...


Do RC3 jsem přídal minimální násobek objednávky, takže jsou možný dva parametry:

- minimální počet kusů v objednávce
- minimální násobek počtů kusů v objednávce, což by mělo pokrýt ty diskutované láhve v krabici.


Jinak v RC3 toho přibylo celkem hodně:
phoca.cz/news/908-phoca-cart-version-3-0-0-rc3-released

- Rychlé zobrazení, porovnání, seznam přání
- nové typy pro vlastnosti: barva obrázek (příklad: místo select boxu pro výběr barvy se zobrazí barvy samotné, select box lze také nahradit obrázkem)



A zase platí, pořád je to vývojová verze, snad poslední a pokud to někoho zajímá, bude testovat a příjde na nějaký bug, prosím o nahášení.

Děkuji.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Linelabcz, Bart

19. říj 2016 17:07 #128834
Odpověď od Linelabcz
Admin
Paráda! Už se těším na Stable verzi.

Powered by Fórum