Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přesypání dat ze staré verze Joomly do nové

20. bře 2015 00:19 #121026
Odpověď od Cony
Moderátor
Ono vše se instaluje přes Správce rozšíření (a obvykle přes procházet - nahrát). Záleží co přesně jste nainstaloval.
Šablona po instalaci se musí objevit ve správci šablon (Rozšíření - Správce šablon)
Poděkovali: Tomáš Choura

20. bře 2015 00:27 #121027
Odpověď od Tomáš Choura
Začátečník
Nahrál jsem zazipovaný soubor gantry_joomla_framework-4.1.29 (šablona mercado pro trojkovou verzi Joomly). To, že se mi po nahrání objeví ve Správci šablon, jsem předpokládal také. Bohužel se tam neobjevila. Ani po odhlášení a novém přihlášení.

20. bře 2015 00:35 #121028
Odpověď od Cony
Moderátor
No podle názvu souboru jste si nenainstaloval šablonu ale Gantry Joomla Framework ve verzi 4.1.29. To bude nejspíš systémový plugin, nebo knihovna. Prostudujte si tu dokumentaci podrobněji, nejspíš toho budete muset, kromě šablony samotné, nainstalovat víc.
Poděkovali: Tomáš Choura

20. bře 2015 00:38 #121029
Odpověď od Cony
Moderátor
Mělo by Vás zajímat toto . Nainstalovat celý balíček, který jste si stáhl, nikoliv jej rozbalit a instalovat z něj jen něco.
Poděkovali: Tomáš Choura

20. bře 2015 00:56 #121030
Odpověď od Tomáš Choura
Začátečník
Nainstaloval jsem toto: www.rockettheme.com/joomla/templates/mercado
Bylo mi řečeno, že je to šablona mercado, o kterou jsem měl zájem, tak jsem ji stáhl pomocí toho červeného tlačítka Download. Po stažení se mi na ploše objevil zazipovaný soubor, který jsem si celý nahrál do Joomly, jak jsem o tom psal už dříve. Co tedy udělat jinak, abych se dobral fungující šablony mercado?

20. bře 2015 01:12 #121031
Odpověď od Cony
Moderátor
Někde výše Vám Bong radil "Zakoupit, stáhnout...."

Zakoupil jste šablonu Mercado?

Nebo jste klikl na červené Download a ve vyskakovacím okně ignoroval všechny modrá tlačítka Join a Purchase a klikl opět jen na jediné červené Download? Pak jste si stáhl přesně to, co je vedle tlačítka napsáno - "Gantry Framework For Joomla!" ve verzi 4.1.29 a to jste si také do Joomly nainstaloval. Šablonu jste si ani nezakoupil ani nestáhl ani nenainstaloval.
Poděkovali: Tomáš Choura

Powered by Fórum