Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Přesypání dat ze staré verze Joomly do nové

26. bře 2015 12:25 #121119
Odpověď od Tomáš Choura
Začátečník
Tak jsem to našel, vysypal koš, zahájil migraci a v pohodě se mi to spustilo. Měhem migrace se mi ale kousl internet. Ráno jsem viděl, že články ze staré Joomly mám přetažené, ale nevěděl jsem, jestli se díky tomu kousnutí přetáhly i další věci, tak jsem se rozhodl, že udělám migraci ještě jednou. Vymazal jsem tedy a vysypal z koše všechny články a všechny kategorie. Pak jsem zjistil, že v horním řádku na základní obrazovce vůbec nemám Komponenty (a nedostanu se tedy k redMigratoru), když rozkliknu Nabídky, tak tam chybí Main Menu, a také článek s názvem Home (který jsem nevytvářel, ale od začátku tam byl), je pryč. A když se na mou stránku www.tomaschoura.cz/ podívám, je tam nějaké hláška. Co se stalo a co se s tím dá dělat?

26. bře 2015 13:49 #121126
Odpověď od Bong
Moderátor
Po přihlášení do administrace se do redMIGRATORU dostanete, když si do URL přidáte (za to co tam už je):

index.php?option=com_redmigrator

Můžete migraci spustit znovu. Jiné rychlé řešení mě teď honem nenapadá. To neznamená, že opakovaná migrace vše vyřeší...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Tomáš Choura

26. bře 2015 15:05 - 26. bře 2015 15:07 #121131
Odpověď od Tomáš Choura
Začátečník
Ano, k redMigratoru jsem se dostal. Nicméně opakovaně se mi stalo, že spustím migraci, přenesou se kategorie, uživatelé a další věci, a pak se v tom migračním okně u nápisů "Probíhá migrace" a "Migrating Section" objeví drobným písmem "4 Mems / 5 Mems", to hýbátko které zobrazuje postup migrace se zastaví zhruba ve čtvrtině, proužky v tom hýbátku se sice pohybují, ale takhle to zůstane třeba půl hodiny nebo i dýl, a dál nic - žádný posun hýbátka směrem dopředu, ani žádná zpráva, jestli je migrace dokončená nebo něco. Na co to poukazuje? Kde je zádrhel? Ještě dodám, že migruji způsobem RESTful.

Powered by Fórum