Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přesypání dat ze staré verze Joomly do nové

19. bře 2015 10:30 #121005
Přesypání dat ze staré verze Joomly do nové od Tomáš Choura
Začátečník
Zdravím a prosím o radu:
Jsem v situaci, že mám dvě domény - na jedné mám prezentaci v Joomle 1.5.26, na druhé mám nejnovější verzi Joomly bez prezentace. Teď chci zkusit "přesypat" prezentaci z jedné domény na druhou, aby se zobrazovala v nové verzi. Můžu poprosit o nějaký návod pro naprostého laika?

Moc děkuji, Tomáš Choura

19. bře 2015 10:41 #121006
Odpověď od Bong
Moderátor
Záleží také co tam ještě kromě článků v Joomle máte... Rozdíl verzí je velký, někdy je nejjednodušší (pokud web není rozsáhlý) obsah prostě překopírovat a udělat stránky znova.

. Nespíše vám pomůže nějaký nástroj, třeba redMIGRATOR redcomponent.com/redcomponent/redmigrator

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Tomáš Choura

19. bře 2015 11:37 #121010
Odpověď od Tomáš Choura
Začátečník
Děkuji za info, redMigrator jsem si stáhl. Co přesně mám udělat následně? Jak se to používá? Prosím o polopatický návod, jsem opravdu NAPROSTÝ LAIK. Moc děkuji.

19. bře 2015 11:59 #121011
Odpověď od Bong
Moderátor
Máet dvě možnosti jak data přesunout. Všechno to máte na odkazovaných stránkách wiki.redcomponent.com/index.php?title=Re...OR:Table_of_Contents
Češtinu pro redMIGRATOR, případně i plugin máte na stránce: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/147-redmigrator

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Tomáš Choura

19. bře 2015 12:26 #121012
Odpověď od Tomáš Choura
Začátečník
Super, děkuji, už to louskám.

Čtu tam, že to nemigruje šablony - v té staré verzi Joomly mám šablonu rt_mercado_j15, existuje něco ekvivalentního pro trojkovou verzi Joomly?

19. bře 2015 13:02 #121014
Odpověď od Bong
Moderátor
Šablony nemigruje, protže stejně nejsou s novou J3 kompatibilní. Nicméně vaše šablona pro J3 existuje: www.rockettheme.com/joomla/templates/mercado

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Tomáš Choura

Powered by Fórum