Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přesypání dat ze staré verze Joomly do nové

24. bře 2015 23:41 #121085
Odpověď od Tomáš Choura
Začátečník
A ještě dotaz - jak se v nové Joomle vysypává koš? Nikde to nemůžu najít. A píše mi to, že před migrací v nové Joomle nesmí nic být, a já už jsem si tam zkušebně něco dal. Naházel jsem to do koše, ale stejně mě to nechce pustit dál, tak potřebuji koš vysypat a nevím jak.

25. bře 2015 05:43 #121086
Odpověď od Bong
Moderátor
Musite vlezt do kose. Tedy v seznamu polozek vzdy provest vybet pomoci rozbalovacich menu, kdy si vyberete ty V kosi.

Nezapomente, ze v kosi muzou byt clanky, kategorie, polozky menu,....

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Tomáš Choura

25. bře 2015 10:56 #121093
Odpověď od Tomáš Choura
Začátečník
Ale problém je v tom, že do žádného seznamu položek, které jsou v koši se nemůžu dostat. Ve staré Joomle byla klasická nabídka Koš (dokonce dva koše - koš s články a koš nabídky). Tady nic takového není. Když rozkliknu Obsah - Správce článků, nabízí mi to pouze přidání nového článku. Kkyž rozkliknu Nabídky - Správce nabídek, nabízí mi to pouze přidání nové nabídky. K věcem různého typu (články, kategorie, položky menu), které jsou v koši, se zkrátka nemůžu nijak dostat.

25. bře 2015 12:29 #121094
Odpověď od Bong
Moderátor
V nové Joomle je to ovládání trochu jinak. Fůra toho přibyla a tlačítek by bylo moc.

Ve správci vždy klikněte na tlačítko Search tools (Vyhledávací nástroje nebo Filtry, nevím jak je to v češtině...), je to hned vedle pole vyhledávání a objeví se rozevírací seznamy pro filtrování položek.
Vyberte z - Vybrat stav - položku V koši...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Tomáš Choura

25. bře 2015 13:06 #121097
Odpověď od Tomáš Choura
Začátečník
A pole vyhledávání je kde? Pročesávám to už po třetí a nikde to nevidím. Vyjděme tedy prosím ze základní obrazovky, která se objeví po přihlášení:

Úplně nahoře v řádku jsou nabídky: symbol Joomla čtverce - Systém - Uživatelé - Nabídky - Obsah - Komponenty - Rozšíření - Nápověda.

Nalevo je sloupec s nabídkami: Obsah - Struktura - Uživatelé - Konfigurace - Rozšíření - Údržba (každá nabídka má ještě podnabídky, které nebudu vypisovat)

To je základní nabídka, kterou vidím po přihlášení. Kam vlezu nyní?

25. bře 2015 15:06 #121103
Odpověď od Bong
Moderátor
Je to kdekoli v administraci kde máte zobrazený nějaký seznam položek (tedy nějakého Správce):

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Přílohy:
Poděkovali: Tomáš Choura

Powered by Fórum