Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

30. kvě 2012 17:26 #94103
Odpověď od Lone Wolf
Uživatel
A jak je to s instalací v 1.7 a vyšší? Mě to osobně hází chybu:

Při načítání adresy http://xxxxx/administrator/index.php?option=com_urednideska narazily stránky na chybu. Na této adrese možná právě probíhá údržba stránek, nebo jsou stránky chybně nakonfigurovány.

Hláška se objevuje jak po stisknutí tlačítka Instalovat, tak (objevila se v seznamu) po zvolení v přehledu.

Nemáte někdo zkušenost, co s tím?

12. bře 2014 15:14 #114950
Odpověď od MH
Uživatel
Dobrý den, mám dotaz, v jakém stavu je situace kolem úřední desky? Vznikla povinnost i pro bytová družstva mít něco podobného a tak hledám nějakou komponentu nebo rozšíření.

12. bře 2014 21:54 #114952
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Úřední deska pre verziu J 2.5+ je v štádiu "rozpracovania" bola ponúknutá verzia administrácie na testovanie a predpokladám že s dôvodu pracovnej vyťaženosti autora "houbaka" momentálne nie je možné spustiť "stable" veriu. Určite nielen Vy ale aj mnohý ďalší čakajú netrpezlivo na vydanie verzie pre J 2.5+(3) ale "trpezlivosť ruže prináša" a v dohľadnej dobe autor popracuje vo svojom voľnom čase a poteší zopár adminov. Ak Vám to "spěchá" tak na JED je možné nájsť rozšírenie ktoré je možno upraviť na potrebnú funkcionalitu.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

12. bře 2014 22:08 #114953
Odpověď od Schmalz
Návštěvník
Muzu se zeptat co je to za rozšíření prosim ? Dekuji za odpoved !

12. bře 2014 22:09 #114954
Odpověď od Duke
Uživatel
Přidávám se také, můžete napovědět? Děkuju za případné info.

12. bře 2014 23:17 - 12. bře 2014 23:27 #114955
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Takže páni, Všetko je to o snahe, vedomostiach a skúsenostiach... Keď som pred cca 8-9 rokmi začínal s Joomla moje prvé "úspechy" napr. s prílohami boli typu vložiť niečo cez FTP, potom do článku a správne to nalinkovať.
Neskôr som objavil JED ( aj vďaka joomlaportalu.cz ) a myslel som že som "webmaster numero uno".Ale chyba - moji potenciálny klenti začali mať "špecifické požiadavky". Musel som sa poučiť v HTML, PHP, css, javascripte...
K Vašej otázke: rozšírenia vhodného typu na účel "úřední desky" sú všetky ( väčšina ) rozšírení v kategórii Downloads . Od Attachments cez Phoca downloads , Jdownloads atď. Konečný výsledok je po úpravách ( väčších či menších ) presne to čo potrebujete.Aj v naplnení litery zákona.( Osobne dosť využívam Phoca downloads ).
To že Houbak naprogramoval presne to čo Vám ( aj mne ) vyhovuje bez zbytočných úprav = čas strávením hľadaním, prepisovaním... je len čerešnička na torte, a teraz sa nenahnevajte, pre niektorých webmastrov hlavný zdroj. Na moju obranu uvediem len to že webové stránky ma neživia a je to len koníček, ktorý zaberá neskutočne veľa času. Páni (pre mňa) webmasteri-joomlisti: Bong, HonzaG, H13, Houbak, Svatopluk Vít, Cony, Bart a ďalší ( vrátane pánov s Joomla.org ) odvádzajú pre nás veľa "špinavej roboty" ktorú využijeme na to aby sme si vypýtali od klienta nie 1500 Kč (59,85 €) ale 15000 Kč (598,54 € ) a im sa s toho nedotane ani koruna resp. cent. Nechcem ani jedného z Vás uraziť ale po niekoľko ročných skúsenostiach s užívateľmi nielen tohto fóra som to musel napísať. Verím že Vaša snaha o tvorbu webov bude napredovať aj s " našou " pomocou a želám Vám veľa úspechov = ,- Kč, ,-€, ,-$ ;)

P.S. Poradie vyššie menovaných pánov je čisto náhodné a nemá vplyv na ich činnosť na joomlaportal.cz :woohoo:

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

Powered by Fórum