Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

26. bře 2011 17:20 #73358
Odpověď od charlie.ii
Uživatel
Prosím o pomoc. Snažím se na www.obecbozkov.cz nainstalovat tuhle skvělou komponentu, ale nemám zatím úspěch. Teda - instalace proběhla bez problémů, tabulky jsou v DB vytvořené, lze vytvořit kategorie - víc ne,

Pokuid se pokusím dát Úřední deska - nový, nebo pokud kliknu na jakékoliv řazení záznamů (např jméno) , ukáže se mě bílá obrazovka a v adresním řádku je za doménou - index.php?option=com_urednideska

Verze joomla 1.5.14 , povolen Zděděný: 1.0, MySQL - 4.0.24_Debian na www.mujhost.cz

Dokážete mě někdo ponakopnout, kde může být problém ? předem dík

26. bře 2011 18:28 #73359
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Těžko říct, kde může být problém. Zkusil bych aktualizovat Joomlu na nejnovější 1.5 verzi. Také nemám zkušenosti, jestli ÚD plně funguje na MySQL 4.0. Víc bych Vám řekl, pokud bych měl admin. přístup na vaše stránky.

26. bře 2011 22:27 #73366
Odpověď od charlie.ii
Uživatel
děkuji za odpověd, pokud bz jste měl chut mě s tím oradit, více v PM

26. bře 2011 22:55 #73367
Odpověď od Vladimír
Uživatel
Zdravim, asi jeden z mala jsem precetl cele vlakno od zacatku az po konec. Nejdrive skladam velikou poklonu houbakovi, strejcovi a dalsim, kteri se na tomto podileli. Provozuji web pro Mesto Ostrov, ktery bezi na TYPO3, mym planem je prejit na Joomla 1.6 a uredni deska je jedna z tech podstatnych. Jeste jednou obrovska pochvala. U nas je asi cca 1000 vyveseni na UD za rok. Jeste takovy dovetek, prijde mi dost blby, kdyz sem nekdo vleze do vlakna a pak se jen zepta kde je download! Misto toho, aby si to cele precetl. B)

28. bře 2011 08:50 #73407
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
No, na přečtení celé diskuze už bych fakt neměl :-). TYPO3 neznám, ale Joomla bude určitě nejlepší :-).
Chtěl bych vás ale upozornit, že Úřední deska s největší pravděpodobností nebude na Joomla 1.6 fungovat. Ještě jsem se nějak nedostal k tomu, abych si novou verzi Joomly nainstaloval a úřední desku zprovoznil i pod touto verzí.

28. bře 2011 09:18 #73408
Odpověď od Dan
Začátečník
Ahoj, co se týče potíží při instalaci úřední desky, tak bych viděl problém v hostingu. Když jsem desku nasazoval, musel jsem na hostingu přejít ze starého serveru s MySQL ver. 4.x na 5.x. Na starém serveru jsem desku nerozchodil.

Jinak určitě bych doporučil upgrade Joomly na poslední verzi 1.5.22 (ale je tu myslím podmínka u MySQL min. verze 4.3.10).

Powered by Fórum