Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

26. pro 2010 10:23 #68696
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Dobrá práca, pre mňa stačí aj takto, možno len pridať link z názvu dokumentu.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

26. pro 2010 10:28 #68697
Odpověď od smudla
Návštěvník
super práce :) ale přeci jenom... když je v modulu vypsaná kategorie, může se stát, že při jejím delším názvu to nebude tak úhledné :( co kdyby tam zůstal jenom název dokumentu (který bude asi taky někdy dost dlouhý)? :)

26. pro 2010 11:04 #68699
Odpověď od Ondra Cimfl
Začátečník
Já se taky přimlouvám za to vypuštění kategorie, nechal bych pouze název dokumentu. (a nebo to dát do možností modulu, ať si každý nastaví jak potřebuje).
K nastavení modulu:
asi bych tam toho moc nedával, možná kdyby tam byla možnost volby aby přímo název dokumentu linkoval na kýžený dokument, pak další možnost s těma kategoriema (psáno výše).
A dole co je link "Více záznamů" bych změnil na "Všechny dokumenty" popř. "Úřední deska".

26. pro 2010 11:29 #68700
Odpověď od Cufe
Admin
A co kdyby to vypadalo takto:
Název dokumentu, pod tím menším písmem datum a na 3. řádku kategorie? Viz obrázek...

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

26. pro 2010 18:24 #68709
Odpověď od Dan
Začátečník
Ahoj, to menší písmo u data vyvěšení a názvu kategorie není špatný. Možná by to bylo na první pohled přehlednější.

Co se týče voleb v modulu, tak by možná nebylo zlý umožnit oseknout ten název, aby dlouhý názvy nepřetékaly na moc řádků. Buď to oseknout automaticky nebo umožnit zadat max. počet zobrazovaných znaků v názvu.

Jinak dobrá práce! Teď už bude deska opravdu univerzální. Všem dodatečně přeju příjemný svátky! B)

26. pro 2010 23:58 #68716
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Udělal jsem opět nějaké změny v modulu, přidal jsem možnost zkrátit název na předem definovaný počet znaků a ještě jsem přidal možnost zobrazení tooltipu po najetí myši.
Co se týče formátování, tak to bude nutné udělat přes css přímo v šabloně. Je to z důvodu prefixu u modulu.

Powered by Fórum